CLUBSPIRE build 5 - podívejte se na novinky

V níže uvedeném seznamu jednotlivých vydání systému CLUBSPIRE se můžete dočíst o přibývajících novinkách. Nové funkce zatraktivní práci nejen Vám, ale tentokrát hlavně Vašim zákazníkům.

5.10

• Ovládání vstupů QUIDO - možnost svázání čtečky s konkrétním QUIDO výstupem.
  • Přidána možnost nastavit podmínku vstupu, menu Nástroje -> Nastavení -> Definování vstupů, pro pohlaví zákazníka (muž/žena). Využití např. pro dámské a pánské šatny.

5.09

• Přidána nová čtečka magnetických karet, použitelná pro QUIDO (8 - bitová).
  • Přidána HTML poznámka → záložka Poznámky v panelu s detaily zákazníka. Je tedy možné vytvářet poznámky např. cvičební plán u každého zákazníka samostatně.
  • Přidán checkbox položka "bez skupiny" v rolovací nabídce pro výběr zákaznických skupin.
  • Přidán checkbox na zatrhávání všech uživatelských rolí - Vybrat vše. Menu Nástroje -> Správa uživatelských účtů.

5.07

• Při vytváření nového zákazníka se nabízejí možné duplicity a kontroluje se, zda už náhodou není v systému zadané registrační číslo.

5.04

• Rozlišování složené služby a složeného zboží ikonou.
  • Týdenní rozvrh kurzů ve webovém klientovi – používáno hlavně ve cvičebních sálech, kde probíhají různá cvičení.

5.03

• Grafické rozlišování zaplacených rezervací v časové ose – menu Nástroje -> Nastavení -> zatržítko Barevně rozlišovat rezervaci na účtě a na zaplaceném účtě.
  • Při vytváření nové zákaznické skupiny je možné vytvářet tzv. golfové skupiny (licence musí obsahovat modul golf).
  • ScoreCard doplněny o název akce.

5.02

• Přidána podpora rezervace 2x9 jamek přes webového klienta.

5.01

• Byl upraven přehled voucherů – je možné editovat vouchery přímo v přehledu.
  • V nastavení objektu je možné editovat tzv. Zkrácený název – ten je zobrazen ve webovém klientovi.
  • Možnost otevření účtu na více anonymních zákazníku. K tomu slouží tlačítko Anonymní účet v pravé části systému CLUBSPIRE pod tlačítkem Nový účet. Při kliknutí na toto tlačítko se otevře nový účet. Jednotlivé nové účty jsou pak číslovány. Ovšem v přehledech tržeb jsou všechny účty seskupeny pod jeden.
  • Doplněn přehled čekajících stornopoplatků (lze používat jen v případě, že licence obsahuje modul Stornopoplatky).

Podívejte se blíže na moduly systému CLUBSPIRE. Zajímat Vás může například pokladní systém nebo skladový systém.