CLUBSPIRE členem České komory fitness

ČKF sdružuje fitness profesionály napříč republikou a také velmi aktivně propaguje pravidelný pohyb. V takové společnosti jsme nemohli chybět - vysvětlíme vám proč.

Jsme na trhu přes 12 let a za tu dobu více než 200 klientům neustále pomáháme s řízením a péčí o zákazníky v jejich fitness a wellness centrech. Každému z nich jsme přitom náš systém přizpůsobili na míru. Speciální software CLUBSPIRE je sice pokaždé jiný, náš vývojový tým ale zůstává stejný.

Aktuálně je nás 10 a vývoj CLUBSPIRE bereme spíše jako osobní výzvu a zábavu, než práci. Našim hlavním cílem je neustále zdokonalovat modulární software, který si každé sportoviště přizpůsobí podle svých potřeb bez ohledu na svou velikost nebo zaměření.

Ve světě fitness byznysu nejsme žádnými nováčky, vše jsme si vyzkoušeli na vlastní kůži a dokážeme své zkušenosti využít a předat dál.

ČKF hlídá evropské standardy

Stali jsme členem České komory fitness. Tato organizace už pátým rokem kontroluje kvalitu služeb fitness profesionálů a také je sdružuje do národního registru. Ten, kdo je jeho součástí musí dodržovat evropské standardy a jeho zákazníci tak mají jistotu nejvyšší kvality služeb.

ČKF svým členům také zajišťuje přísun nejčerstvějších informací z oblasti fitness, vzdělávání a také vyjednává svým členům konkrétní výhody.

Co můžeme nabídnout

I my chceme přispět svou troškou do mlýna. Profesionálům z řad fitness a wellness nabízíme především svůj speciální software využívající nejmodernější technologie. To ale není všechno. Systém CLUBSPIRE sebou totiž přináší i úspory, lepší vytížení sportoviště a nové klienty. A tedy i peníze.

Abychom to vysvětlili - po dvanácti letech v CLUBSPIRE už nejsme jen vývojáři, ale i byznys konzultanti. Víme, co ve fitness světě táhne a co chtějí zákazníci. Nejenže vám s tím poradíme, my vám i sestavíme řešení na míru a naučíme vás, jak z něj vytěžit maximum.

Českou komoru fitness vnímáme jako ideální platformu pro sdílení svých zkušeností. Sdružuje totiž profesionály, kteří chtějí být nejlepší a svůj byznys berou opravdu vážně.

Stejně jako my.

Pokud aktuálně řešíte, jak lépe a efektivněji řídit Vaše fitness či wellness centrum, neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Rádi se s vámi podělíme o naše bohaté zkušenosti.