Clubspire meeting 12-2021

Letošní rok přinesl mnoho novinek a jsme velmi rádi, že jsme Vám je mohli ukázat.

bezobslužný systém

Webinář

Ve čtvrtek 9.12. proběhl webinář. V první části se mluvilo o letošních novinkách a chystaném rozvoji.

Role mluvčího se zhostil jednatel společnosti František Bühn, který mluvil o aktuálních trendech. Ve webináři se probíraly témata jako mobilní aplikace, díky které půjde pomocí QR kódu nastavit přistup do jakéhokoliv centra. Dále se řešily automatizované a bezobslužné provozovny a informace ze zahraničí. Ty ukazují výrazný růst v oblasti fitness a naznačují tomu i rostoucí fitness centra a expanze do dalších zemí.

webinář

Druhá část byla přímo z praxe. Provedl nás obchodní manažer Pavel Januš. Ukázal připravované rozhraní GUI, díky kterému ušetřírecepce i manažer stovky kliknutí denně. Jde o úsporu času a procesu odabavení při klasických úkonech.

Aktuální obsazenost v Posilovně

API

V Rest API je nová funkce pro získání informací o aktuální obsazenosti objektů. Informace můžete sdílet na webové stránky.

hoteltime

HotelTime

Nově se můžete spojit s dalším hotelovým systémem HotelTime. Z pohledu zákazníka nepoznáte, že jste odbaveni ve dvou různých systémech.

qrplatba

Placení QR kódem

Zaplacení členství pomocí QR kódu se u nás stává standardem. Díky vygenerování QR kódu může zákazník zaplatit jedním kliknutím.

Prezentace CLUBSPIRE

Na konci webináře byl prostor pro dotazy, které byly společně zodpovězeny.

Celý záznam meetingu byl zaslán zúčastněným, kteří navíc dostali jako bonus voucher v hodnotě 1000 Kč na veškeré moduly a služby.