CLUBSPIRE PRO REEBOK FITNESS RELAX CLUB!

Reebok Fitness Relax club můžete navštěvovat v Praze již krásných 10 let! Kdo se obává, že po tolika letech na místě nejspíše zaspali dobu, zcela se mýlí. Naopak čerpají ze svých letitých zkušeností a neustále sledují a zavádějí nejnovější trendy i do svého fitness clubu.

Kromě velkého výběru ze stylů aerobního cvičení se velmi oblíbeným stal také Cycling a H.E.A.T. program

Reebok Fitness Relax Club má k dispozici posilovnu s více než 50 stanovišti. Stroje jsou situovány v liniích pro procvičování jednotlivých partií a zároveň tak, aby se zákazník co nejlépe zorientoval. Na své si přijde úplný začátečník i zkušený profesionál.

Na posilovnu navazuje kardiozóna s 20 stroji. Ideální pro nastartování a zahřátí organismu (například běhací pásy, stepery, rotopedy).

Šikovné řešení ocení určitě nejedna maminka či tatínek. Své ratolesti mohou umístit do dětského koutku. Celá místnost je prosklená, tudíž mohou rodiče své nejmenší kontrolovat přímo ze svého cvičícího stanoviště.

V dopoledních cvičebních hodinách mají děti dokonce zajištěný dohled. Rodiče si tak mohou lekci nerušeně a naplno užít.

K dispozici je zde i relaxační zóna v podobě finské sauny, solária a pestré nabídky z masáží. Svá těla můžete nechat hýčkat například Dornovou metodou, chiromasáží, sportovní a rekondiční či medovou masáží a mnoho dalšími z nabídky.

Zajistili jsme pro Reebok rovněž potřebný hardware - čtečku karet a záložní zdroj na PC. Reebok Fitness Relax Club využívá následující CLUBSPIRE moduly:420

• sklad
  • pokladna
  • rezervace
  • kredit
  • ovládání objektů
  • on-line rezervace
  • členství
  • čipové karty
  • stornopoplatky
  • platby a splátky za členství
  • permanentky
  • fiskální modul

Máte zájem o jiné CLUBSPIRE moduly či zařízení? Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!