Děti i dospělí si budou lekce aerobiku rezervovat přes CLUBSPIRE

Teplické studio Aerobic Karly Urbanové se stalo dalším sportovištěm, které se rozhodlo pro rezervační software CLUBSPIRE.

V teplickém areálu Perla najdete Aerobic Karly Urbanové - menší centrum se dvěma sály, kde majitelka Karla Urbanová se svým týmem pořádá kurzy aerobiku pro děti. Majitelka však nově plánuje využití prostor i pro skupinové lekce.

Spolu s tímto rozhodnutím přišlo ruku v ruce další. Pro zvýšení komfortu zákazníků i obsluhy si majitelka nechala navrhnout řešení na míru od CLUBSPIRE.

Ideální řešení pro malá centra

Karla Urbanová se tak přidala k dalším majitelům malých sportovišť, kteří díky CLUBSPIRE získali špičkový software i hardware pro efektivní správu centra za rozumné peníze.

Teplickému studiu jsme dodali pokladní šuplík a čtečku čipů, přičemž majitelka nechala čipy potisknout logem svého sportoviště.

Z modulů si Karla Urbanová vybrala deposit, členství a webové rezervace. Její klienti si tak mohou pohodlně rezervovat lekce přes internet a zaplatit na místě formou předem nabitého kreditu. Na věrné zákazníky pak čeká řada výhod.

V případě, že byste se chtěli dozvědět více o řešeních CLUBSPIRE pro menší sportoviště, neváhejte nás kdykoli kontaktovat.