Nejmodernější sportovní centrum na Moravě bylo otevřeno

Software CLUBSPIRE slaví další velký úspěch, tentokrát v rámci zbrusu nového sportovního centra Naparia v Hranicích na Moravě.

Sportovní centrum Naparia se pyšní opravdu širokým portfoliem služeb, které nabízí svým návštěvníkům. Naleznete zde multifunkční halu vhodnou pro badminton, basketbal i florbal, dále pak prostorné fitness centrum. Po sportovních aktivitách přijde vhod odpočinek ve wellness centru, které je vybaveno několika saunami, vířivou vanou a relaxačními zónami.

Pro takto komplexní sprotovní centrum je třeba poskytnout i idekvátní softwarové řešení. CLUBSPIRE zabezpečuje velmi robustní systém, který v sobě kombinuje řadu funkcí. Za zmínku stojí zcela nová verze rezervačního systému pro správu on-line rezervací, externí objednávkový systém pro wellness, řízení vstupů pomocí čteček a čipů a také automatické ovládání osvětlení kurtů i vytápění saun s napojením na software CLUBSPIRE.

Kromě výše zmíněného disponuje centrum Naparia i pokročilými nástroji pro manažerské řízení v podobě detailních přehledů a statistik. Pro obchodní aktivity potom velmi dobře poslouží celá řada marketingových nástrojů od direct mailingu přes správu kreditu klientských účtů až po vystavování voucherů pro stálé či nové klienty.

Celková komplexnost dodávaných služeb byla dovršena vývojem zcela nového webu z dílny INSPIRE CZ, který podporuje veškeré webové aplikace systému CLUBSPIRE, zejména potom on-line rezervační systém pro všechny nabízené sporty.

Přejeme centru Naparia do budoucna hodně úspěchů a spokojenosti se systémem CLUBSPIRE!