Software CLUBSPIRE se hodí i pro salony krásy. Důkazem je Salon Prestige

S krásnějšími nehty i tváří odejdete po návštěvě Salonu Prestige v Rimavské Sobote na Slovensku. Postarají se tam o vás zkušené kosmetičky Gitka a Lucka. A protože mají čím dál více zákazníků, potřebují spolehlivý software, aby klienty efektivně odbavily. Vybraly si CLUBSPIRE.

Majitelky se řídí heslem, že zdraví se sice nedá koupit, ale díky profesionální péči může být každý krásný a cítit se lépe. Abyste se cítili dobře i vy, připravily rozmanité služby.

Patří mezi ně:

• manikúra – klasická, japonská, wellness
  • pedikúra – suchá, mokrá, kombinovaná, ošetření kaviárem
  • kosmetika – masáž ultrazvukem, ION, ošetření přístrojem OCTOLINE
  • chemický peeling
  • mezoterapie tváře
  • mezoterapie +
  • kavitace
  • radiofrekvenční ošetření

Pohodlí při procedurách i před nimi

Aby si zákazníci návštěvu nejen v klidu užili, ale i objednali, rozhodly se Gitka a Lucka využít služeb našeho softwaru. Pravidelné klienty nyní oslovují pomocí SMS a e-mailů a nabízí jim novinky v nabídce nebo vouchery. Díky tomu získávají věrné zákazníky a dále s nimi budují vztah. Výsledkem je pak větší návštěvnost salónu a tím i vyšší obrat.

Pro pravidelné návštěvníky připravily Gitka s Luckou permanentky a také členství. Klienti si také nově mohou předplatit kredit díky e-platbám. Už tedy nehrozí, že by s čerstvou manikúrou lovili bankovky v peněžence.

Aby se dostalo na všechny a nezodpovědní návštěvníci nezapomínali na rezervace, zajistí modul stornopoplatky. A pokud se ve vytíženém čase uvolní místo, systém kontaktuje náhradníky.

Salonu jsme zkrášlili CLUBSPIRE na míru

Specialitou v řešení CLUBSPIRE pro Salon Prestige je vkládání souborů k zákaznickým účtům. Majitelky tak mohou vyfotit zákazníka na začátku hubnoucí kúry, jeho fotografii vložit do systému a postupně přidávat další. Zákazník tedy sám vidí, jaký dělá pokrok. Kromě fotografií se do systému dají nahrávat i smlouvy a protokoly.

Jeden lak na nehty používají majitelky, druhý je na prodej. Jak zařídit, aby v produktech nebyl zmatek? Díky dvěma skladům získají Gitka s Luckou přehled o produktech na prodej i těch využívaných při procedurách.

Pořádek ve dvou účetnictvích zase zajistí pokladní systém, který tiskne i dva druhy účtenek. Salon Prestige je důkazem, že speciální software CLUBSPIRE využijete i jinde než ve fitness centru. Domluvíme se s vámi a přizpůsobíme ho podle vašich požadavků. Máte-li i vy zájem o naše řešení, kontaktujte nás.