Sportcentrum Malenovice otevírá už 23. listopadu! CLUBSPIRE bude u toho

Multifunkční Sportcentrum Malenovice sice ještě neotevřelo, ale už nyní se všichni fitness nadšenci ze Zlína těší na krásné cvičební stroje Panatta a širokou nabídku sportovních i relaxačních aktivit. Rezervace půjde s rezervačním systémem CLUBSPIRE jako po másle.

Ať už vás baví badminton, relaxace ve wellness nebo posilování, ve Sportcentru Malenovice si přijdete na své. Kromě toho sem můžete zajít na sálové aktivity nebo třeba na masáž. Má to jeden háček. Sportcentrum Malenovice přivítá první návštěvníky až 23. listopadu.

Kromě fitness zóny se stroji Panatta se v centru nachází 2 cvičební sály a hala na badminton, squash a stolní tenis. Po sportovních výkonech jistě přijde vhod relaxace ve vířivce nebo soláriu, k dispozici je i bazén. Na závěr se můžete odměnit něčím dobrým v místní restauraci.

Hardware od CLUBSPIRE bude nejen na recepci

Sportoviště si nechalo od CLUBSPIRE navrhnout řešení a také dodat hardware. Kromě počítačů, notebooků a tiskáren jsme dodali:

• server,
  • čtečku čárových kódů
  • čtečku čipů.

Software ušitý na míru

Zásadní byla volba správných modulů. Kromě základních jako jsou deposit, členství a voucher si vedení Sportcentra pořídilo do restaurace také dotykové rozhraní touch a tisk objednávek do kuchyně. Součástí řešení pro Sportcentrum Malenovice je i modul ubytování.

Klienti se budou ve Sportcentru prokazovat čipovými kartami a firmy mají možnost svým zaměstnancům zařídit firemní členství. Pro efektivní využívání sportoviště jsou v systému moduly stornopoplatky a náhradníci.

Chcete ve svém fitku také využívat CLUBSPIRE? Kontaktujte nás a společně vymyslíme nejlepší řešení pro váš podnik.