TIPY NA ZÍSKÁNÍ LOAJÁLNÍCH ZÁKAZNÍKŮ SPORTOVNÍCH CENTER – II. ČÁST

Lidé tráví na Facebooku denně několik hodin, sdílí zážitky s kamarády a prohlíží si věci, které je zajímají. Využijte tento prostor a dejte o sobě vědět!

V I. díle článku, jsme vám poradili, jak může e-mail marketing sloužit jako nástroj k získání věrných zákazníků. V dnešním díle se zaměříme na Facebook.

Facebook dává hodně lidem pocit sounáležitosti, lajkují stránky, které je zajímají nebo se přidávají do skupin s lidmi s podobnými zájmy. Z Facebooku se postupně stává středobod všeho dění, poskytuje přehled o událostech nejen nejbližších přátel, ale i událostí ve městě nebo o koncertu oblíbené skupiny.

Chcete, aby byli návštěvníci vašemu centru věrní? Vybudujte si také svou komunitu, více či méně virtuální :-)

Píšete aktuality na web? Pořádáte speciální sportovní akce pro zákazníky? Nabízíte akční permanentky? To vše je obsah vhodný na Facebook.

Založení profilu trvá chvilku a stačí mít připravené fotky z vašeho centra, ať už interiéru či exteriéru, aby všichni na první pohled poznali, že jsou na vašem profilu správně.

Jakmile profil začne ožívat příspěvky, nebojte se přidat odkaz na váš facebookový profil také na web, vizitky, či do newsletteru.

A víte, co zvýší důvěryhodnost vašeho profilu a zároveň přesvědčí návštěvníky přijít se podívat osobně? Hádáte správně, jsou to recenze.

Podpořte jejich psaní třeba odměnou ve formě drinku ke cvičení zdarma, stejně tak můžete ocenit sdílení stránky mezi kamarády, nebo hromadné pozvání facebookových kamarádů na akci centra.

Neomezujte se jen na firemní stránku. Uspořádejte veřejnou událost, nebo vytvořte skupiny pro jednotlivé sporty, kde si její členové mohou vyměňovat užitečné tipy. Výhodou je, že se do skupiny můžou přidávat i lidé, kteří navštěvují jiná centra, ale vy je můžete zaujmout odbornými radami a tipy.

Máte obavu, že nebudete mít co na web dávat? Tak ta je naprosto bezpředmětná. :) Natočte ukázku sportovní lekce, nechte lektorku vyfotit se se svou skupinou, nebo představte personál fitka. Ukažte světu jejich úspěchy a ocenění ze soutěží a možná se brzy budete divit, že je kapacita lekcí nedostatečná.