Zlínské Sportcentrum Maty spoléhá na CLUBSPIRE

Už třináct let chodí ve Zlíně lidé cvičit do Sportcentra Maty. Jeho provozovatelé se nyní rozhodli zjednodušit návštěvníkům rezervace a sobě práci s papírováním. Zvolili proto software CLUBSPIRE.

Ve Sportcentru Maty najdete čtyři tělocvičny a s formováním postavy vám pomůže 32 instruktorů. I proto patří ve Zlíně k nejoblíbenějším. Na své si tu přijdou milovníci:

• schwinncyclingu
  • alpinningu,
  • bodystilingu,
  • fitboxu,
  • TRX,
  • Powerplatu,
  • trampolín,
  • power jógy,
  • kruhového tréninku,
  • posilování s kettlebely.

Po cvičení se můžete občerstvit v kavárně. Provozovatelé mysleli i na děti, které si můžou hrát v dětském koutku, zatímco si maminky dávají pořádně do těla.

V široké nabídce se vyznáte snadno

A protože Sportcentrum Maty nabízí mnoho aktivit, potřebuje spolehlivý software, ve kterém se návštěvníci snadno zorientují a pohodlně si rezervují vybrané lekce. Software CLUBSPIRE jsme Sportcentru Maty přizpůsobili na míru a nainstalovali jsme moduly, které provozovatelé opravdu využijí. Nově mohou rozesílat klientům SMS, e-maily a ty věrné odměňovat vouchery. Zákazníci si tak budují loajalitu k centru, rádi se do něj vracejí a s sebou přináší další peníze.

Na cvičení jen s kartičkou a drobnými v kapse

Návštěvníci vše pohodlně zaplatí přes internet díky e-platbám a při vstupu do sportcentra už jen předloží čipové karty. Mohou tedy klidně vyrazit nalehko a nenosit s sebou peněženku. I když na druhou stranu - kvůli výborné kavárně by to byla škoda. Pravidelní návštěvníci si navíc mohou pořídit výhodné permanentky, stát se členy sportcentra a mít tak přístup k výhodným nabídkám.

Ve Sportcentru Maty nyní využívají i modul stornopoplatky, který učí zákazníky zodpovědnějšímu přístupu k rezervacím. A pokud někdo přeci jen své místo na hodině zruší, systém informuje nahradníky.

Řešení ve Sportcentru Maty dokazuje, že speciální software CLUBSPIRE přizpůsobíme přesně podle požadavků klienta. Máte-li i vy zájem o naše řešení, neváhejte nás kontaktovat.