Změna DPH

POTVRZENO! DPH se v České republice od 1. ledna 2013 opět mění na 15% a 21%.

Jelikož je sazba DPH je v České republice stálá stejně jako aprílové počasí, zapracovali jsme ještě více na funkci změny DPH, která Vám umožní libovolné změny DPH napříč celým systémem. Nově si tak můžete nastavit například DPH ve výši 21 % s účinností od 1. ledna 2013 – CLUBSPIRE už si vše sám ohlídá a DPH od tohoto data automaticky přenastaví.

Tuto funkci získáte po upgrade CLUBSPIRE. Objednávky, prosím, směřujte na obchod‌‌M‌‌clubspire.com.