AKTUÁLNE O CLUBSPIRE
19. 3. 2018

CLUBSPIRE je na GDPR pripravený. A vy s ním

GDPR je európska smernica, ktorá upravuje ochranu súkromia a osôb z pohľadu ochrany a spracovania ich osobných údajov. Čo ale GDPR reálne znamená? Ktokoľvek, kto spracováva osobné údaje, musí mať výslovný súhlas používateľa či klienta. Zároveň musí byť schopný všetky dáta na požiadanie vydať alebo vymazať. Ako k tomu teda pristúpiť?

25. 1. 2018

Prémiové fitnes centrum Fit&Co šliape na CLUBSPIRE systéme

Čo keby ste si raz do nákupného centra nevyrazili len tak na nákupy? Čo keby sa nákupné centrum stalo synonymom zdravého životného štýlu? Že to znie ako z rozprávky? Realita je ale oveľa bližšie, než si myslíte. Bratislavská Eurovea totiž ukrýva luxusné fitnes centrum Fit&Co.

25. 9. 2017

PPC! Zveme vás na cvičení do Performance Power Center, nikoliv do světa marketingu

Ve světě marketingu je zkratka PPC základní vědomostí každého markeťáka. Pay Per Click neboli online reklama placená za proklik. V článku se ovšem nebudeme věnovat marketingové problematice! Naopak vám s radostí představujeme již 3. pobočku úspěšného fitka Performance Power Center v Hradci Králové.

Blog: aktuálně o Clubspire

12. 6. 2019

Pripravte sa s nami na eKasu

V Česku EET, na Slovenskou novo eKasa. Aj slovenskí podnikatelia sa teraz budú musieť popasovať s online evidenciou tržieb. Do platnosti vstúpi už 1. januára 2020. A CLUBSPIRE je pripravený podať vám pomocnú ruku.

15. 8. 2018

Vyrazte za adrenalínom do slovenského Wake Lake

Snáď nikdy nebola vhodnejšia doba vyraziť k vode než v terajších tropických horúčavách. Čo by ste navyše povedali na areál plný adrenalínu, zábavy a moderného trendy vybavenia? Pozývame vás na prehliadku najnovšej CLUBSPIRE inštalácie do slovenského Wake Lake.

28. 6. 2018

Mobilná aplikácia pre komplexný rezervačný systém

Online rezervácie sú nepostrádateľnou súčasťou väčšiny prevádzok. Zákazníci sú zvyknutí, že všetko vybavia rýchlo a pohodlne z domu, bez toho aby museli niekam volať alebo chodiť osobne. Väčšina ľudí je ale zároveň zvyknutá, že veľa vecí zvládne zariadiť pomocou inteligentného telefónu. Držte teda krok s dobou a získajte skvelú konkurenčnú výhodu. Zaobstarajte vášmu centru mobilnú aplikáciu CLUBSPIRE na mieru.

19. 3. 2018

CLUBSPIRE je na GDPR pripravený. A vy s ním

CLUBSPIRE nám pomohol výrazne zvýšiť efektivitu riadenia nášho centra.