AKTUÁLNE O CLUBSPIRE
11. 9. 2017

CLUBSPIRE a Plazaro: Silné spojení plné výhod

Žádná peněženka, žádná potřebná hotovost. Propojili jsme CLUBSPIRE s rezervačním a recepčním hotelovým systém Plazaro, díky čemuž už za jednotlivé služby nemusíte platit rovnou.

23. 8. 2017

Cross aréna a fitness v jednom. Představujeme vám BcrossGYM!

V Českých Budějovicích máte nyní možnost navštívit aktuálně nejvybavenější a největší "crosfitko" široko daleko. A CLUBSPIRE rezervační systém je jeho neodmyslitelnou součástí!

22. 8. 2017

CLUBSPIRE aplikace: Rezervace lekcí pohodlně z mobilu

Drtivá většina lidí si postupně zvyká na řešení každodenních problémů prostřednictvím telefonu, a která firma pro svůj produkt nemá mobilní aplikaci, jako by nebyla, že? Poptávka po mobilních aplikacích roste a CLUBSPIRE rozhodně nemohl zůstat pozadu.

Blog: aktuálně o Clubspire

12. 6. 2019

Pripravte sa s nami na eKasu

V Česku EET, na Slovenskou novo eKasa. Aj slovenskí podnikatelia sa teraz budú musieť popasovať s online evidenciou tržieb. Do platnosti vstúpi už 1. januára 2020. A CLUBSPIRE je pripravený podať vám pomocnú ruku.

15. 8. 2018

Vyrazte za adrenalínom do slovenského Wake Lake

Snáď nikdy nebola vhodnejšia doba vyraziť k vode než v terajších tropických horúčavách. Čo by ste navyše povedali na areál plný adrenalínu, zábavy a moderného trendy vybavenia? Pozývame vás na prehliadku najnovšej CLUBSPIRE inštalácie do slovenského Wake Lake.

28. 6. 2018

Mobilná aplikácia pre komplexný rezervačný systém

Online rezervácie sú nepostrádateľnou súčasťou väčšiny prevádzok. Zákazníci sú zvyknutí, že všetko vybavia rýchlo a pohodlne z domu, bez toho aby museli niekam volať alebo chodiť osobne. Väčšina ľudí je ale zároveň zvyknutá, že veľa vecí zvládne zariadiť pomocou inteligentného telefónu. Držte teda krok s dobou a získajte skvelú konkurenčnú výhodu. Zaobstarajte vášmu centru mobilnú aplikáciu CLUBSPIRE na mieru.

19. 3. 2018

CLUBSPIRE je na GDPR pripravený. A vy s ním

GDPR je európska smernica, ktorá upravuje ochranu súkromia a osôb z pohľadu ochrany a spracovania ich osobných údajov. Čo ale GDPR reálne znamená? Ktokoľvek, kto spracováva osobné údaje, musí mať výslovný súhlas používateľa či klienta. Zároveň musí byť schopný všetky dáta na požiadanie vydať alebo vymazať. Ako k tomu teda pristúpiť?

CLUBSPIRE nám pomohol výrazne zvýšiť efektivitu riadenia nášho centra.