Professional

Špeciálny softvér pre stredné a veľké športové a wellness centrá s bohatou a komplexnou ponukou služieb.

od 159,90  mesačne

Speciální software pro střední a velká sportovní i wellness centra

Profesionální nástroj pro správu Vašeho centra

Professional je pokročilá verze systému CLUBSPIRE. Oproti rozšířené verzi Classic nabízí rezervační systém až pro 10 objektů a řadu nástrojů pro důslednou kontrolu chodu centra i účinný marketing. Celý systém je navíc intuitivně ovladatelný, šetří čas, peníze i lidské zdroje, chrání majetek a pomáhá rozvíjet Vaše centrum.

Využijte všechny možnosti systému

Umožněte Vašim klientům provádět rezervace online a díky storno poplatkům netraťte ani korunu na rezervacích zrušených na poslední chvíli. Manažerské přehledy, statistiky a grafy Vám pomohou identifikovat „hluchá místa“ v otevírací době a pomocí permanentek můžete centrum v těchto méně exponovaných časech lépe vytížit. Prostřednictvím e-mailů buďte neustále v kontaktu se svými zákazníky – informujte je automaticky o nadcházející rezervaci, zajímavé akci nebo je potěšte zasláním přání k narozeninám. Základní součásti CLUBSPIRE Professional tvoří:

• Rezervační a vstupový systém
  • Skladové hospodářství
  • Pokladní systém
  • Čipové karty
  • VIP (deposit)
  • Členství
  • Permanentky
  • Dokumenty
  • Rezervace webové (webový klient)
  • Striktní režim
  • Storno poplatky
  • Europokladny

Kdo využívá CLUBSPIRE Professional nejčastěji?

Především střední a velká sportovní i wellness centra:

• Fitness centra
  • Sportovní centra a kluby
  • Tenisová centra a kluby
  • Bazény a sauny
  • Wellness střediska
  • Health kluby
  • Golfové kluby
  • Ski areály a sjezdovky
  • … a další

CLUBSPIRE roste s Vámi

Rozšiřujete své centrum o další nové části? Chtěli byste jednoduše kontrolovat vstupy pomocí turniketů a elektronických zámků nebo zavést náhradnický systém, aby Vaše centrum bylo vždy plně vytížené? Systém CLUBSPIRE můžete díky jeho modularitě kdykoli snadno rozšířit o další moduly a funkce, aby přesně odpovídal Vašim potřebám. Střední a velká sportovní i wellness centra mají nejčastěji zájem o tyto moduly:

• Náhradníci
  • Ovládání objektů
  • Řízení vstupů
  • Firemní členství
  • Touch
  • Voucher
  • SMS

Zvoľte si spôsob platby, aký vám vyhovuje

CLUBSPIRE je modulárny rezervačný systém, ktorý sa prispôsobí vašim požiadavkám. Či už si ho budete chcieť odkúpiť alebo zvolíte cestu predplatného, vždy budete mať istotu, že platíte len za to, čo skutočne využívate. Zoznámte sa s CLUBSPIRE, zostavte si softvér na mieru a zistite, koľko bude stáť priamo vás.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám: