Health kluby

Všechny funkce v jediném systému

Unikátní systém pro Váš health klub

Hledáte praktický software, který by usnadnil náročnou správu Vašeho health klubu? Modulární systém CLUBSPIRE dokáže spolehlivě ovládat objekty, komunikovat se zákazníky pomocí automaticky zasílaných SMS či e-mailů a propojuje také funkce rezervačního i pokladního systému.

Health kluby nabízí pestrou škálu služeb a nebývá výjimkou, že mnohé z nich poskytují různí provozovatelé, což může způsobit problémy při vyúčtování. S programem CLUBSPIRE to však pro Vás nebude žádná zátěž. Konkrétním ekonomickým subjektům se tržba rozpočítává automaticky – zákazníkovi tak stačí vlastnit jediný účet, na který se mu postupně připisuje útrata za jednotlivé služby, které využil ve Vašem health klubu.

Velmi praktické jsou karty a identifikátory. V kombinaci s turnikety či elektronickými zámky můžete regulovat pohyb zákazníků po klubu. Karty a identifikátory současně zaznamenávají pobyt zákazníků v prostorách klubu, což umožňuje účtování na minutu přesně. Takto zaplatí jen za dobu, kterou skutečně strávili ve Vašem klubu.

Každému zákazníkovi můžete založit jeho vlastní kartu s nejrůznějšími osobními informacemi. Můžete zde zaznamenat jeho zdravotní omezení, vlastní tréninkový plán, speciální jídelníček nebo jaké procedury mu nevyhovují.

Členský systém programu CLUBSPIRE rozlišuje několik druhů členství. Do volného členství je zařazen každý zákazník po splnění předem daných kritérií. Např. pokud za čtvrt roku utratí víc než 8 000 Kč, získává na další 3 měsíce 10% slevu na masáže a vířivky. Placené členství nabídněte svým nejvěrnějším zákazníkům nebo je jednoduše zařaďte mezi VIP. Avšak ve všech případech jim poskytněte možnost depositu – při bezhotovostních platbách totiž lidé utratí mnohem více peněz.

V provozu baru či restaurace jistě oceníte modul Touch, který je přizpůsoben dotykové obrazovce. Zjednoduší a zrychlí obsluhu i odbavení klientů, problém pro něj není ani přesouvání položek mezi stoly, pracovat umí také s různými uživatelskými účty, umožní zákazníkům platit hotově, kartou, prostřednictvím depositu, voucheru, permanentky nebo na fakturu. Na Vaše přání seřadí nejprodávanější položky nebo zboží v akci. Dopřejte svým zákazníkům maximální komfort díky rezervačnímu systému pro health kluby. Své rezervace si mohou vytvářet osobně v samoodbavovacím kiosku, na recepci nebo online odkudkoli. CLUBSPIRE dokáže pracovat s navazujícími rezervacemi – sám doporučí pořadí jednotlivých pohybových a relaxačních aktivit, např. po spinningu naplánuje finskou saunu a na závěr masáž.

Stornopoplatky naúčtujte každému zákazníkovi, který se nedostaví na svůj rezervovaný čas. Klienty tak přimějete přistupovat k rezervacím zodpovědněji a Vy nepřijdete o svou tržbu. Informaci o uvolněném místě zašlete okamžitě prostřednictvím SMS nebo emailu náhradníkovi – na jedné zrušené rezervaci takto můžete pohodlně vydělat.

CLUBSPIRE, sofistikovaný program pro health kluby, může také ovládat jednotlivé objekty. Např. podle určených rezervací zapne solárium nebo vířivku v přesně stanovenou dobu, aby při příchodu zákazníka už vše bylo zcela připravené.

Využijte silný potenciál marketingových nástrojů

Systém CLUBSPIRE poskytuje velmi účinné marketingové nástroje, které Vám pomohou při každodenním provozu i dlouhodobém plánování. Důležité rozhodování Vám ulehčí statistiky a manažerské přehledy, komunikaci se zákazníky oživí automaticky generované SMS či emaily.

Manažerské přehledy a statistiky budou Vaší nezbytnou pomůckou i při rozhodování o finančním ohodnocení či motivaci zaměstnanců – takto můžete jednoduše zjistit, který masér nebo trenér je nejvíce vytížen a naopak, ke kterému chodí zákazníků nejméně.

Pomocí přehledných grafů snadno stanovíte nejméně vytížené časy, které můžete vyplnit díky využití voucherů či permanentek. Přilákáte tak nejen nové zákazníky, ale také ty věrné budete motivovat k častějším návštěvám.

Většina health klubů nabízí různé sportovní a relaxační aktivity, které postupně mění či rozšiřuje. CLUBSPIRE je modulární systém, takže si kdykoliv můžete dokoupit další modul a po odborné instalaci získat nové funkce. O bezpečí svých dat nemusíte mít obavy – vše je pravidelně zálohováno v našem zabezpečeném servisním středisku.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám: