Obchody

CLUBSPIRE ušetří peníze i starosti

Moderní software pro obchody

Modulární systém CLUBSPIRE pomůže pohodlně vyřešit provoz Vašeho obchodu. Díky skladovému hospodářství budete mít vždy přehled o veškerém zboží, pokladní systém se postará o hladký chod prodeje a dotykové rozhraní usnadní práci pokladních. Vedle dalších softwarových funkcí můžeme také nabídnout dodání kompatibilního hardware jako profesionálních čteček čárových kódů, pokladen nebo počítačů.

Systém skladového hospodářství Vám umožní vystavovat pokročilé příjemky, hlídat expirační dobu zboží, naskladňovat pomocí čárových kódů a oceníte jej i při inventurách. A ke specifickému zboží, např. pečivu, si můžete vytisknout i vlastní čárové kódy.

Více pokladen, detailní přehledy o tržbách podle kategorie zboží nebo obsluhy – o to všechno se postará praktický pokladní systém. A platby v eurech? To díky Europokladnám také není problém.

Prodávat můžete pomocí čárových kódů nebo přehledného dotykového rozhraní. Modul Touch nabízí moderní, intuitivní a snadnou obsluhu. Vytvořte vlastní věrnostní program pro zákazníky – přiřaďte jim zákaznickou kartu, vytvořte účet a po splnění Vámi předem nastavených podmínek je program přiřadí do zvýhodněné skupiny. Takto můžete odměňovat například zákazníky 10% slevou na veškeré zboží, pokud u Vás za 3 měsíce utratí alespoň 7 500,- Kč.

Prodej až na prvním místě

CLUBSPIRE disponuje také silnými marketingovými nástroji. Pomocí voucherů přilákejte do obchodu nové zákazníky a ty stávající informujte prostřednictvím e-mailů třeba o zajímavých prodejních akcích nebo novinkách na Vašem pultu. Díky SMS můžete věrným klientům popřát a nabídnout narozeninovou slevu nebo několika nejlepším poděkovat za přízeň Vašemu obchodu.

Manažerské přehledy, statistiky a grafy Vám pomohou optimalizovat provoz Vašeho obchodu – program nabízí detailní záznamy o návštěvnosti, prodeji i obsluze. Vyhodnocujte efektivitu zaměstnanců, upravujte cenotvorbu a pomocí časově omezených akcí předejděte „hluchým místům“ v prodejní době – pozvěte zákazníky nakupovat za zvýhodněných podmínek např. ve všední dny do 12 hodin.

Protože každý obchod má jiné priority, je možné si modulární systém CLUBSPIRE upravit podle vlastních potřeb. Rozšiřte jej kdykoli o další moduly a funkce, které Vás zaujmou.

Nemusíte se bát ani o bezpečí uložených dat – zálohujeme je v zabezpečeném servisním centru, které se zároveň stará o naprosto spolehlivý chod celého systému.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám: