Ukážka zadarmo

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít

Pokladničný systém, eKasa

Získajte dokonalý prehľad o financiách - pomocou pokladničných prehľadov môžete sledovať aktuálnu výšku tržieb, porovnávať ich v jednotlivých obdobiach a následne upravovať cenovú politiku centra. Využívajte vouchery či permanentky, aby ste motivovali klientov k návštevám aj v menej exponovaných časoch a dosiahli lepšie vyťaženie svojho centra.

Uľahčite prácu obsluhe aj účtovníkom

Systém vie spravovať a riadiť neobmedzené množstvo pokladní vo Vašom centre, rozumie si so zahraničnými menami, generuje účtovné výstupy, riadi stav cash flow a spravuje zákaznícke účty. Dokáže tiež sledovať, aké tržby dosahujú jednotlivé recepčné - zhodnotí, aký veľký podiel majú na dosiahnutom zisku a môže podľa potreby aj otvárať alebo uzatvárať pokladnicu, napr. pri striedaní smien.

Pokladničný softvér vie tiež pracovať s elektronickým pokladničnou zásuvkou a evidovať jednu alebo niekoľko rôznych pokladní, napríklad podľa:

 * Fyzického rozmiestnenia pokladní v centre, kde sú prijímané platby od zákazníkov  * Meny, ktorú pokladňa prijíma,  * Oddelenia určitého sortimentu (napríklad v prípade, že potrebujete evidovať predaj športového oblečenia zvlášť).

Zoznam všetkých pokladní je ukladaný do centrálnej databázy CLUBSPIRE. Modul Pokladňa obsahuje samozrejme tiež funkcie otvorenie/zatvorenie účtu, pridanie položky na účet, úhradu účtu, čiastočnú úhradu účtu, evidenciu otvorených účtov, spôsob platby, automatické počítanie zliav podľa zákazníckej skupiny a mnoho ďalších.