• Moduly a funkce

CLUBSPIRE a COMINFO spolupracují

Informační systém pro sportovní centra, wellness centra a golfové kluby CLUBSPIRE nově spolupracuje s přístupovými systémy firmy COMINFO a.s., největšího českého výrobce turnikeů.

Klientům s informačním systémem CLUBSPIRE umožňujeme robustní řešení řízených vstupů prostřednictvím turniketů a branek. Tyto řízené vstupy zajistí nezaměnitelnou identifikaci návštěvníka včetně monitoringu jeho pohybu v areálu. Uvolnění průchodů probíhá na základě autorizace přes snímač čárového kódu nebo bezkontaktního čipu, který rozhodne o povolení respektive zamítnutí vstupu. Jako identifikační médium lze použít – bezkontaktní identifikační karty doplněné o zákaznický potisk, identifikační čipové náramky či přívěšky na klíče.

Řešení využijí zejména provozovatelé fitness a wellness center, bazénů, koupališť, tenisových kurtů, saun, masáží, lázní, tělocvičen a mnoha dalších zařízení.

Technologie umožňuje pomocí jedné karty ovládat:

• software CLUBSPIRE,
  • turnikety,
  • šatní skřínky,
  • branky,
  • parkovací závory,
  • prodejní automaty
  • a další zařízení.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Webinár “Novinky 2020“

21.12.2020

Webinár "Znovuotvorenie fitness - korona 2"

2.12.2020