Už viac ako 200 úspešných inštalácií

Systém CLUBSPIRE pomohol športovým centrám odbaviť už veľké množstvo zákazníkov. Prečítajte si, čo o nás užívatelia CLUBSPIRE hovoria.

Mapa centier našich zákazníkov

Naši zákazníci hodnotia CLUBSPIRE:

Všetko funguje ako má. Som rád, že všetko malo ten správny zmysel, pretože si vieme v krátkom čase všetko pekne odkontrolovať a nájsť zodpovedné osoby – personál, ak niečo nesedí. Eliminuje to finančné straty – zlodejiny a uľahčuje fungovanie prevádzky. Všetko vďaka Vášmu systému a kvalitnej spolupráci.

CLUBSPIRE nám pomohol výrazne zvýšiť efektivitu riadenia nášho centra.

Dynamické a úspešné fitnes centrum potrebuje dynamický a spoľahlivý systém.

Pán Navrátil, ďakujeme veľmi pekne za školenie, bolo veľmi poučné a pána Dohnala musíme len a len pochváliť. Tento prístup ku klientovi je úžasný a radi vás kedykoľvek komukoľvek v našom odbore odporučíme. Čo sa týka poradenstva, tak si myslím že ho budeme maximálne a radi využívať. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.

Keď som vyberal softvér pre svoje nové fitness, u CLUBSPIRE som ocenil najmä profesionálny prístup, zázemie spoločnosti, výborné referencie od iných športových centier v ostravskom regióne, a tiež široké funkcie systému. Dnes už systém ja i obsluha ovládame perfektne a výrazne mi tak pomáha v mojom podnikaní. Využívam hlavne permanentky, členstvo, predaj tovaru a marketingové nástroje. Veľkou výhodou pre mňa je aj absolútny prehľad o správaní obsluhy.

Wellness MIDA sme otvárali v máji 2009 a CLUBSPIRE nám bol odporúčaný ako partner Českej asociácie wellness pre softvér, a tiež náš IT špecialista bol spokojný s architektúrou a funkciami CLUBSPIRE. Dobrý produkt, solídne jednanie a zaujímavá cenová ponuka nás oslovila a rozhodli sme sa pre spoluprácu s firmou INSPIRE CZ. Ďakujeme.

Vďaka CLUBSPIRE sa nám podarilo zrýchliť odbavenie klientov na recepcii, odstránili sme chyby na recepcii, pretože všetky položky sú fixne zadané a nemôže dôjsť k chybe pri účtovanej položke, ktorá je vypočítaná vždy podľa nastavenej zľavy u klienta. Klienti si zvykli využívať online rezervácie a vďaka zavedeniu storno poplatkov sme zefektívnili vyťaženie rezervácií. S CLUBSPIRE sme veľmi spokojní okrem iného aj preto, že programátori neustále CLUBSPIRE vyvíjajú a máme tak prístup ku všetkým novinkám programu.

Ponúknuť kvalitné prostredie a služby pre nás bolo rovnako dôležité ako výber vhodného softvéru. CLUBSPIRE nám bol odporúčaný a ceníme si predovšetkým možnosti čerpania depozitu, ktorý zároveň slúži ako poistka proti zneužitiu online rezervácií, ktoré si naši klienti pochvaľujú rovnako ako pripravované akcie, na ktoré klientov upozorňujeme pomocou modulu eMail priamo z CLUBSPIRE. Príprava podkladov pre účtovníctvo je otázkou pár minút, ktorú predtým nikto z nás práve rád nerobil;).