Systém CLUBSPIRE, zoznámte sa ...

Predstavujeme Vám dômyselný softvér pre riadenie fitness a ďalších športových centier. Komplexný rezervačný systém CLUBSPIRE zaistí efektívne fungovanie vášho podnikania po všetkých stránkach. Bez kompromisov!

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE
img-1
img-2
img-3
img-4
img-5

Líbí se Vám CLUBSPIRE?
Vyzkoušejte si ho!

Ukázka zdarma

Hlavné informácie o CLUBSPIRE

Marketingové nástroje

Aktívne marketingové nástroje, podpora predaja a lepšia komunikácia

CLUBSPIRE slúži ako účinný marketingový nástroj, využíva k tomu niekoľko funkcií a špeciálnych filtrov.

• Hromadná, automatická emailová komunikácia s klientmi umožní informovať o špeciálnych akciách
  • Automatické upozornenie o stave účtu klienta v centre
  • Správy o chystajúcich sa turnajoch
  • Blahoželanie k narodeninám, či zaslanie novoročného priania

Ďalšie nástroje slúžiace k podpore zaplnenia centra - napríklad vyhlasovanie Happy hours, využitie voucherov, vytvorenie a predaj balíčkov a ďalšie služby.

Radi Vám pomôžeme aj s online marketingom, plánovaním PPC kampaní alebo SEO optimalizáciou pre vyhľadávače. Kontaktujte nás!

Kontroling prevádzky

Ochrana majetku a stráženie chýb obsluhy

Chráňte majetok centra, nedovoľte jeho poškodenie či odcudzenie. Vďaka detailnému rozdeleniu užívateľských práv, využitiu striktného režimu pre obsluhu, sledovaniu transakcií personálu a prehľadom skladových zásob nastavíte pravidlá, ktoré obsluha nemôže obchádzať.

nenastanú situácie s chýbajúcou hotovosťou v pokladni, so strateným tovarom zo skladu, či s "kamarátskym" vpustením do centra.

Členstvo a permanentky

Vernostné programy - členstvo, permanentky, kredit

Verní klienti prinášajú centru najväčšie zisky. Udržte si ich a získajte ďalších, CLUBSPIRE Vám výrazne pomôže. Umožňuje oceniť verných klientov, motivovať ich k častejším návštevám a tiež k väčšej útrate.

Členstvo

Členstvo v skupine hráčov môže byť platené (člen klubu, ktorý platí pravidelný príspevok) a voľné (študent, senior, ... t.j. hráča predurčuje osobná vlastnosť k členstvu v skupine) .

U plateného členstva CLUBSPIRE stráži úhradu poplatkov za členstvo pomocou výpisu z bankových účtov.

Permanentky

Predaj predplateného množstva športových služieb. Služby je možné kombinovať, napr. vytvorením permanentky na 5x squash 1x sauna a 2x tenis. Platnosť permanentky je možné časovo obmedziť.

Kredit (deposit)

Klient čerpá zľavy podľa výšky zložených peňazí. Môžeme nastaviť neobmedzené množstvo kreditných hladín a kombináciu zliav. Kreditný systém Vám umožní dosahovať vyššie tržby.

Stornopoplatky

Náhradníci a stornopoplatky podstatne zvýšia vyťaženie centra

S väčšou kapacitou centra sa zvyšuje aj vplyv neuskutočnených rezervácií. Zákazník centra si zarezervuje dané priestory a potom sa nedostaví, znižuje sa zaplnenie centra, znižuje sa zisk a často sa tiež znižuje obľúbenosť u zákazníkov (centrum vyzerá ako stále plné, pritom ale nie je).

Pomocou funkcie stornopoplatkov možno veľmi efektívne umravniť takýchto zákazníkov. Zavedenie stornopoplatkov sa prejavuje hneď dvakrát - prinúti zákazníkov využívať svoje rezervácie a zároveň prinesie zisk v podobe samotných poplatkov.

Systém náhradníkov navyše umožní vykonať náhradné rezervácie na rovnaký čas a v prípade, že je prvá rezervácia zrušená, sú informovaní náhradníci.

CLUBSPIRE automaticky vypočítava výšku stornopoplatku podľa času zrušenia rezervácie, podľa rezervovanej služby, atď. Potom informuje náhradníkov a zaplní tak kapacitu centra. Zisk centra je tak tvorený príjmom z uskutočnenej rezervácie a navyše zo stornopoplatku.

Strategické riadenie

Podpora pre strategické riadenie centra

Získajte presné informácie o vyťažení športového centra, pomere návštev členov a platiacich, využití kreditného systému, porovnávajte rôzne skupiny hráčov, vyhodnocujte úspešnosť marketingových akcií, najúspešnejšie predaje doplnkového tovaru z hľadiska celkového zisku, motivujte obsluhu podľa dosiahnutého zisku.

Základom pre úspešné strategické riadenie športového centra sú presné informácie, ktoré má vedenie centra kedykoľvek k dispozícii. Vďaka komplexnému softvéru CLUBSPIRE máte strategické informácie na jednom mieste, prístupné v reálnom čase.

Odbavenie a rezervácie

Rezervácie, odbavenie a automatické riadenie športovísk

CLUBSPIRE zefektívni celý proces kontaktu s klientom - od rezervácií, cez odbavenie, predaj tovaru až po automatickú obsluhu techniky.

Odbavenie klienta s rezerváciou je okamžité, jedným kliknutím sa z rezervácie stáva položka na účte. Tým sa maximálne zrýchli odbavenie a v centrách využívajúcich CLUBSPIRE sa netvoria rady ani v tom najexponovanejšom čase.

Prepojenie webových rezervácií s klientom aplikácie, prenos dát prebieha v reálnom čase a tým je zabránené kolíziám (napr. ak by chcelo viac užívateľov rezervovať v rovnakom čase).

Odbavenie klientov v CLUBSPIRE zahrňuje:

• telefonické rezervácie
  • webové rezervácie
  • rezervácie pomocou mobilnej aplikácie
  • samo-odbavovací kiosk
  • priradenie elektronického kľúča od šatne
  • automatické spustenie športoviska (len na dobu rezervácie)
  • predaj občerstvenia a ďalšieho doplnkového tovaru priamo pri odbavení

Zahoďte zošit a vydajte sa modernou cestou rezervácií!

Potrebujete upresniť informácie alebo poradiť, čo je pre Vás najvýhodnejšie?