AKTUÁLNE O CLUBSPIRE
15. 8. 2018

Vyrazte za adrenalínom do slovenského Wake Lake

Snáď nikdy nebola vhodnejšia doba vyraziť k vode než v terajších tropických horúčavách. Čo by ste navyše povedali na areál plný adrenalínu, zábavy a moderného trendy vybavenia? Pozývame vás na prehliadku najnovšej CLUBSPIRE inštalácie do slovenského Wake Lake.

28. 6. 2018

Mobilná aplikácia pre komplexný rezervačný systém

Online rezervácie sú nepostrádateľnou súčasťou väčšiny prevádzok. Zákazníci sú zvyknutí, že všetko vybavia rýchlo a pohodlne z domu, bez toho aby museli niekam volať alebo chodiť osobne. Väčšina ľudí je ale zároveň zvyknutá, že veľa vecí zvládne zariadiť pomocou inteligentného telefónu. Držte teda krok s dobou a získajte skvelú konkurenčnú výhodu. Zaobstarajte vášmu centru mobilnú aplikáciu CLUBSPIRE na mieru.

19. 3. 2018

CLUBSPIRE je na GDPR pripravený. A vy s ním

GDPR je európska smernica, ktorá upravuje ochranu súkromia a osôb z pohľadu ochrany a spracovania ich osobných údajov. Čo ale GDPR reálne znamená? Ktokoľvek, kto spracováva osobné údaje, musí mať výslovný súhlas používateľa či klienta. Zároveň musí byť schopný všetky dáta na požiadanie vydať alebo vymazať. Ako k tomu teda pristúpiť?

Blog: aktuálně o Clubspire

15. 8. 2018

Vyrazte za adrenalínom do slovenského Wake Lake

28. 6. 2018

Mobilná aplikácia pre komplexný rezervačný systém

19. 3. 2018

CLUBSPIRE je na GDPR pripravený. A vy s ním

25. 1. 2018

Prémiové fitnes centrum Fit&Co šliape na CLUBSPIRE systéme

Čo keby ste si raz do nákupného centra nevyrazili len tak na nákupy? Čo keby sa nákupné centrum stalo synonymom zdravého životného štýlu? Že to znie ako z rozprávky? Realita je ale oveľa bližšie, než si myslíte. Bratislavská Eurovea totiž ukrýva luxusné fitnes centrum Fit&Co.