• Moduly a funkce

CLUBSPIRE: komplexní software, hardware, web i příslušenství v jednom

CLUBSPIRE není jen komplexní software, který vám každý den pomáhá k bezproblémovému chodu vašeho sportovního centra. Náš tým dokáže poskytnout mnohem komplexnější služby, ostatně přesvědčte se sami.

Postaráme se o vše

V poslední době zrealizoval tým CLUBSPIRE několik velmi zajímavých instalací. Přinesli jsme našim klientům spoustu dalších doplňkových služeb, o které bychom se s vámi rádi podělili.

Kromě speciálního softwaru vyvinutého zákazníkovi na míru se již delší dobu zabýváme i dodávkami hardwaru a příslušenství, které obsahují široké portfolio produktů:

• čtečky čárových kódů
  • vstupní turnikety
  • řídící jednotky
  • karty a čipy pro vstup
  • čidla (teplotní, světelná)
  • měřiče
  • šatní skříňky
  • nábytek (např. barový pult)

a další...

Ovšem softwarem, hardwarem a příslušenstvím to ještě nekončí. CLUBSPIRE funguje v rámci zastřešující společnosti INSPIRE CZ, která se primárně zabývá vývojem špičkových webových stránek. Proto dokážeme pro naše klienty zajistit i vývoj webu, kde je vždy zaručena kompatibilita přenosu dat ze systému CLUBSPIRE a jejich bezproblémové zobrazení na internetových stránkách.

Podívejte se, kdo konkrétně si u nás v poslední době nechal vyvinout web:

Stále oblíbenější služba

Našich doplňkových služeb začíná využívat stále více klientů v ČR i na Slovensku, zejména díky zajímavým cenám a kvalitnímu zákaznickému servisu.

Představte si kupříkladu komplexní dodávku obsahující vše od softwaru přes veškeré hardwarové vybavení až po turnikety, šatní skříňky s čipovým mechanizmem a spoustu dalšího vybavení, kde byste museli každou věc řešit zvlášť s jiným dodavatelem.

Využijete-li služeb CLUBSPIRE, bude za vše, včetně veškerých záruk a možných reklamací, zodpovídat pouze jeden člověk. To může ve výsledku ušetřit spoustu času, který se dá investovat do rozvoje vašeho podnikání.

Pokud se chcete blíže seznámit s našimi komplexními službami, neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Rádi se s vámi podělíme o své zkušenosti.

Webinár “Novinky 2020“

21.12.2020

Webinár "Znovuotvorenie fitness - korona 2"

2.12.2020