CLUBSPIRE nenechá DOMYNO spadnout!

Sport, relax, ale i výtečné hamburgery? To není jen vymyšlená pohádka! Takové blaho vám dopřeje wellness DOMYNO v Praze na ploše více než 700 metrů čtverečních.

Domyno Sport

Na své si přijdou nadšenci spinningu (sál pojme až 35 účastníků) i fandové sálových lekcí (aerobik, fitbox, pilates...).

Pozor, milí rodičové! Dnešní mládež podléhá čím dál častěji špatným stravovacím návykům a obrovské závislosti na PC. Skvělým řešením pro vaše děti je Juniorská škola Aerobiku pod vedením instruktorky Farářové.

Vybírat můžete ze 2 programů:

1) Zaplnění volného času - zlepšení fyzické kondice, správné držení těla a lepší obratnost.

2) Pravidelný trénink - soutěže, soustředění, dresy a medaile.

relax Relax

Nenechte si ujít relaxační zónu! V Domynu vás rozmazlí například thajskou či sportovní masáží.

Dotek slunce a barvu čokolády poskytne místní solárium.

A co když už vás přestane bavit pocení během sportu? V tom případě se určitě rádi zapotíte v sauně.

CLUBSPIRE vždy pomůže s řešením!

Pro wellness Domyno jsme zajistili migraci ze starého systému s cca 12000 klienty a importovali všechny skladové položky do našeho rezervačního systému CLUBSPIRE.

Wellness Domyno začalo aktivně využívat velké množství CLUBSPIRE modulů:

• sklad, pokladna, rezervace, kredit, on-line rezervace, členství, čipové karty, stornopoplakty, voucher, firemní členství, e-mail, promo kredit, e-platby, permanentky, náhradníci, touch, účtenky pro více ekonomických subjetků, sms, pobočky, tisk objednávek na tiskárně, fiskální modul.

A jak jste na tom vy? Potřebujete poradit či hledáte řešení na míru? Neváhejte a nezávazně nás kontaktujte zde!

Potrebujete upresniť informácie alebo poradiť, čo je pre Vás najvýhodnejšie?