CLUBSPIRE podporuje Centrum rehabilitace a integrované medicíny

Účinné, moderné a dostupné

Od septembra je otvorené nové Centrum rehabilitace a integrované medicíny (CRIMED) v Poděbradoch na ulici Hellichová 795. CLUBSPIRE pomohol s realizáciou a celkovým riešením prevádzky.

Široká ponuka rehabilitačných služieb

Na recepcii vás privíta vždy pozitívne naladená Martina. Okrem nej sa vám bude venovať príjemní personál, či už idete k lékarovi na ortopédické, prípadne rehabilitačné vyšetrenie, fyzioterapiu, masáž, osobný tréning alebo len tak do relaxačnej zóny. Centrum je vybavené špičkovými strojmi ako DAVID, SpaceCurl 3D, mikroprúdy Luxxamed, Laserová terapia LLLT, rádiofrekvencia Tecar a mnoho ďalších.

CLUBSPIRE riešenie

Okrem základných modulov ako pokladňa, sklad, alebo rezervácie, CLUBSPIRE prispel aj ďalšími funkcionalitami na nahrávanie dokumentácie k zákazníkom, či prípravou lekárskych správ. CLUBSPIRE touto implementáciou ďalej posúva hranice použitia pre rôzne typy prevádzok, kde dokáže pokryť aj náročnejšie požadavky na nastavenie. Klienti CRIMED se tiež môžu tešiť na online rezervácie a mobilnú aplikáciu s grafikou upravenou na mieru. Majú možnosť si rezervovať skupinové lekcie alebo nakupovať benefity online.

Webinár “Novinky 2020“

21.12.2020

Webinár "Znovuotvorenie fitness - korona 2"

2.12.2020