CLUBSPIRE prepojil Profesionálne tance s webom a novými online rezerváciami na mieru

Profesionálne tanečné centrum

Robin

Reč je o tanečnom štúdio MOWING WORLD v úplnom centre Prahy, otvorenom od tohto februára. Štúdio sa spája s menom Tom Robin, v minulosti pôsobiacom na muzikálovej scéne a súčasnosti sa venuje organizačnej, dramaturgickej a choreografickej práci, či modelingovým a filmovým akciám.

par

MOVING WORLD

ponúka luxusné priestory a profesionálnych lektorov známych mien na pražskej tanečnej scéne. K dispozícii je rozmanité portfólio kurzov a otvorených lekcií ako pre už zabehnutých tanečníkov, tak pre tých najmenších. Samozrejme nechýbajú ani fitness tréningy. Okrem zlepšovania tanečných techník či fyzickej kondície, sa môžete občerstviť v kaviarni, ktorá je súčasťou tanečného štúdia.

zakusok

CLUBSPIRE riešenie

Taktiež sme nezabudli na bezpečnosť a automatizáciu a pri vstupe Vás privíta príjemná obsluha, ktorá Vám rada vyhovie, a do sálu sa automaticky dostanete vďaka klubovej karte s čipom.

Samozrejmosťou sú rezervácie a objednávanie kurzov online, kde CLUBSPIRE prepojil sily s ďalším webovým teamom a online rezervácie dostali nový odev špeciálne pre MOVING WORLD, ktorý si môžete pozrieť na:

Potrebujete upresniť informácie alebo poradiť, čo je pre Vás najvýhodnejšie?