• Moduly a funkce

CLUBSPIRE přináší další novinky, které šetří čas i peníze

V nové verzi CLUBPSIRE 3.1 jsme pro Vás připravili tyto nové funkce a vylepšení.

Následné doúčtování výdejek

Díky následnému doúčtování výdejek nevznikají zmatky, pokud prodáváte do mínusu. Systém vytvoří čekající výdejku a zboží se odečte až při dalším naskladnění. Nemusíte se o nic starat, software vše pohlídá.

Přehled tržeb

Dosud uměl Přehled tržeb vypsat jednotlivé položky účtu pouze odděleně – každou na jiném řádku. Nyní je můžete jediným kliknutím spojit. A vidíte rovnou výslednou částku bez zbytečného vypisování jednotlivých položek. Navíc si sami vyberete, které sloupce chcete zobrazit.

Promokredit

Vy i firmy využívající promokredit nyní snadno zjistíte, kteří zaměstnanci čerpají benefit nejvíce. Dosud jste viděli statistiky čerpání firemního promokreditu jen za celou firmu s více kartami dohromady. Podrobnější statistiky se jistě zalíbí i firmě, která si u vás promokredit objednala.

Vylepšení práce s vouchery

Nebaví vás dělat jeden voucher za druhým, zvlášť když si je objedná jeden člověk? Tak to vás určitě potěší lepší práce s vouchery. Díky ní můžete:

• vytvořit více voucherů naráz,
  • vytisknout až tři vouchery na A4.

A samozřejmě i dál platí, že na každém voucheru můžete kombinovat slevy.

E-mailové potvrzení online registrace

Jaké jen bylo to heslo? Tak o tom už klienti přemýšlet nemusí. Po registraci jim totiž automaticky přijde e-mailem potvrzení, že se zaregistrovali úspěšně. A najdou v něm i veškeré přihlašovací údaje. Takže když náhodou selže paměť, stačí se jen podívat do e-mailu.

Grafická úprava webových rezervací

Hezké a funkční. Takové jsou naše webové rezervace. Navíc jsme přidali i maďarskou verzi rezervací pro vaše zahraniční klienty.

Vylepšení ve Slovenské verzi

A nakonec máme novinku také pro naše slovenské zákazníky. Týká se výběru zůstatku depozitu z pokladny. Nově se eviduje ve fiskální pokladně.

Na dalších vylepšeních neustále pracujeme. Máte zájem o bližší informace k novinkám v systému CLUBSPIRE? Ozvěte se nám, rádi s vámi probereme veškeré detaily.

Webinár “Novinky 2020“

21.12.2020

Webinár "Znovuotvorenie fitness - korona 2"

2.12.2020