• Centra s CLUBSPIRE

Další slovenské fitness centrum vsadilo na CLUBSPIRE

Slovenský trh je plný velmi zajímavých projektů menších sportovních center. Je jím i další nový zákazník CLUBSPIRE, u kterého jsme nedávno instalovali náš komplexní software pro řízení fitness center. Přečtěte si krátce o tom, jak dokážeme těmto menším klientům pomoci.

First Complex Šaštín

Ačkoli se prostory fitness centra FirstComplex nachází v poměrně malé obci, dokázali si jeho majitelé za 8 let fungování vybudovat velmi slušné jméno a klientelu jak mezi domácími, tak i přespolními sportovci. Je to dáno nejen příjemným prostředím ke sportování a relaxaci, ale také zkušenými trenéry, kteří jsou schopni nastavit cvičební plán přímo na míru. Nezanedbatelným pozitivem je také přátelský přístup obsluhy k zákazníkům, kteří se tak rádi vracejí.

S rostoucím zájmem o služby fitness centra přišlo na řadu hledání dodavatele systému pro jeho komplexní správu. Cílem klienta bylo zajištění vstupního systému včetně dodávky turniketů, propojených s řízením vstupů a členskými čipovými kartami. Samozřejmostí byl i požadavek na zvýšení uživatelského komfortu návštěvníků centra pomocí webových rezervací, členských účtů a kreditového systému. Pro zvýšení obchodní výkonnosti centra majitelé poptávali pokročilé marketingové nástroje pro komunikaci se zákazníky umožňující rozesílání e-mailů a sms.

Všechny tyto požadavky splnila kombinace několika modulů systému CLUBSPIRE, který tak již několik dní pomáhá šaštínskému centru v boji o nové zákazníky a zvýšení loajality těch stávajících.

Pokud přemýšlíte o možnostech zefektivnění správy či zvýšení obchodní výkonnosti vašeho fitness centra, neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Rádi se s vámi podělíme o naše bohaté zkušenosti, které jsme nasbírali za 11 let fungování na trhu.

Webinár “Novinky 2020“

21.12.2020

Webinár "Znovuotvorenie fitness - korona 2"

2.12.2020