Gigantický RM SPORT RESORT v spolupráci s CLUBSPIRE

Velkolepé otevření 3 patrového centra RM SPORT RESORT proběhlo únoru 2017 v Prievidzi na Slovensku. RM SPORT RESORT nabízí využití nejen pro jednotlivce, ale také pro celou rodinu.

FITNESS V přízemí je k dispozici funkční zóna a lezecká stěna. Mimo jiné se zde nachází i relaxační část (sauna), beauty část (solárium) a převlékací šatny.

První patro se pyšní obrovským a stylovým fitness s oddělenou částí pro ženy. Na své si přijdou i maminky, které zde mají k dispozici pro své ratolesti dětský koutek.

V druhém patře vás ohromí 4 aerobní sály, včetně fight sálu. Sportovní centrum má pro vás přichystanou pestrou nabídku skupinových lekcí. Stačí se jednoduše přihlásit do CLUBSPIRE rezervačního systému, zvolit si lekci a zarezervovat.

RM SPORT RESORT

Bez CLUBSPIRE ani ránu!

Jsme velmi potěšeni a poctěni, že RM SPORT RESORT využil našich služeb. Rezervační systém CLUBSPIRE se tak stal nepostradatelnou a provozní součástí sportovního centra.

RM SPORT CENTRUM využívá většinu CLUBSPIRE modulů na úrovni Enterprise. Zajistili jsme rovněž potřebný hardware, například turniket a 10 čtecích zařízení u dveří. Řídíme spouštění solária a šatní zámky.

CLUBSPIRE náramky na míru Novinkou CLUBSPIRE jsou fit náramky s čipem uvnitř, které jsme pro sportovní centrum vyhotovili přímo na míru.

Potřebujete také řešení na míru? Kontaktujte nás zde! Budeme se na Vás těšit!

Veľkolepé otvorenie 3 poschodového centra RM SPORT RESORT prebehlo vo februári 2017 v Prievidzi na Slovensku. RM SPORT RESORT ponúka využitie nielen pre jednotlivcov, ale aj pre celú rodinu.

fitness náramky Clubspire

Novinkou CLUBSPIRE sú fit náramky s čipom vnútri, ktoré sme pre športové centrum vyhotovili priamo na mieru.

Potrebujete tiež riešenie na mieru? Kontaktujte nás tu! Budeme sa na Vás tešiť!

recepce

Bez CLUBSPIRE ani ranu!

Sme veľmi potešení a poctení, že RM SPORT RESORT využil naše služby. Rezervačný systém CLUBSPIRE sa tak stal nepostrádateľnou a prevádzkovou súčasťou športového centra.

RM SPORT CENTRUM využíva väčšinu CLUBSPIRE modulov na úrovni Enterprise. Zaistili sme tiež potrebný hardvér, napríklad turniket a 10 čítacích zariadení pri dverách. Riadime spúšťanie solária a zámky v šatni.

RM sport

V prízemí je k dispozícii funkčná zóna a lezecká stena. Okrem iného sa tu nachádza aj relaxačná časť (sauna), beauty časť (solárium) a prezliekacie šatne.

Prvé poschodie sa pýši obrovským a štýlovým fitness s oddelenou časťou pre ženy. Na svoje si prídu aj mamičky, ktoré tu majú k dispozícii pre svoje ratolesti detský kútik.

V druhom poschodí vás ohromia 4 aeróbne sály, vrátane fight sály. Športové centrum má pre vás prichystanú pestrú ponuku skupinových lekcií. Stačí sa jednoducho prihlásiť do CLUBSPIRE rezervačného systému, zvoliť si lekciu a zarezervovať.

Potrebujete upresniť informácie alebo poradiť, čo je pre Vás najvýhodnejšie?