GYM24 - nonstop otvorený gym so samoobsluhou

GYM24

1264.jpg

V Poděbradoch vyrástlo nové Fitness centrum spojené s MMA, ktoré založil Lukáš Blažek - dlhoročný športovec a úspešný zápasník. CLUBSPIRE mohol byť pri tom!

Rezervácie si môžete pozrieť na webe v sekcii PŘIHLÁSIT:

1267.jpg

Príďte kedykoľvek

Vďaka konceptu GYM24 Vás nemusia obmedzovať sviatky, víkendy ani otváracia doba. Funguje na bázi samoobsluhy a fitness centrum je otevorené non-stop. Jediné čo budete potrebovať, je založiť si členstvo alebo permanentku a v centre si vyzdvihnúť čipovú kartu. Potom už je len na Vás, kedy centrum navštívite.

1268.jpg

Nielen Fitness

Pod jednou strechou nájdete ako fitness so saunou, tak napríklad lekcie MMA, kruhový tréning alebo i pilates či jógu. Dohodnúť si môžete aj súkromné tréningy pod vedením skúsených trénerov.

noico

CLUBSPIRE riešenie

Sme radi, že sme mohli GYM24 pomohli realizovať ako samoobslužné centrum, kterého nezobslužná forma je dnes stále obľúbenejšia a populárnejšia. Postarali sme sa o vstupový systém do centra, rezervačné stránky s možnostou dobíjaním kreditu, zakúpením členstiev alebo permanentiek, a to všetko online ešte před prvou návštevou. V centre si vyberiete na čo máte chuť a po priložení čipu si sami vytvoríte účet a objednávku, ktorá sa následne zaplatí z depozitu. Tak neváhajte a navštivte v Poděbradoch fitness, ktoré je pre Vás otvorené kedykoľvek, keď máte chuť si zacvičiť!

Pozrite sa aj na prezentačné video na facebook:

1353.jpg

Webinár “Novinky 2020“

21.12.2020
1287.jpg

Webinár "Znovuotvorenie fitness - korona 2"

2.12.2020
1293.jpg