MATRIX...V hlavní roli, v českém znění CLUBSPIRE!

Splňte si své fitness cíle, odpočiňte si a zarelaxujte při jedinečné atmosféře v krásném prostředí Matrix Clubu v Jihlavě.

V Matrix clubu si můžete vyzkoušet celkem 4 fitness zóny.

1. Cardio zóna.

Špičkové stroje (běhací pás, veslovací trenažer...) pro dosažení štíhlé linie nebo výborné fyzické kondice. Jsou ideální k procvičení a posílení svalů celého těla.

2. Silová zóna.

Pro snadnou a rychlou orientaci jsou silové stroje rozestavěny podle příbuzných svalových partií. Najdete zde například volné váhy či single posilovací stanice.

3. Funkční zóna.

Nezbytná zóna pro každého člověka. Cílem této zóny je, aby mohl člověk hravě fungovat v každodenním životě. Po pravidelném cvičení se nemusíte obávat, že byste třeba nedoběhli autobus.

4. Odpočinková zóna.

Strečink je pro tělo stejně tak důležité jako samotné cvičení. Důkladné protažení těla zajistí rychlejší regeneraci svalů.

Wellness prostory se pyšní vířivkou a finskou saunou, kde navíc probíhají každé úterý saunové ceremoniály, které mnohonásobně umocní váš zážitek ze saunování.

Clubspire je nepostradatelnou součástí!

Na jedinečné atmosféře a bezproblémovém chodu Matrix Clubu se bezpochyby podílí i Clubspire moduly:

• sklad
  • pokladna
  • rezervace
  • on-line rezervace
  • kredit
  • členství
  • čipové karty
  • stornopoplatky
  • voucher
  • platby a splátky za členství
  • permanentky
  • náhradníci
  • touch
  • dokumenty
  • SMS
  • fiskální modul

Clubspire si vzal pod svá ochranná křídla celý přístupový systém a zajistil migraci cca 1500 klientů z původního systému.

Máte i vy specifické požadavky nebo potřebujete zajistit něco konkrétního? Kontaktujte nás! Pro Clubspire není nic nemožné.