AKTUÁLNE O CLUBSPIRE

Mobilná aplikácia pre komplexný rezervačný systém

Online rezervácie sú nepostrádateľnou súčasťou väčšiny prevádzok. Zákazníci sú zvyknutí, že všetko vybavia rýchlo a pohodlne z domu, bez toho aby museli niekam volať alebo chodiť osobne. Väčšina ľudí je ale zároveň zvyknutá, že veľa vecí zvládne zariadiť pomocou inteligentného telefónu. Držte teda krok s dobou a získajte skvelú konkurenčnú výhodu. Zaobstarajte vášmu centre mobilnú aplikáciu CLUBSPIRE na mieru.

Mobilné rezervačné systémy sú využívané stále viac, pretože nie pre každý typ služby si vystačíte iba s responzivními webovými stránkami. Prvú verziu CLUBSPIRE apky pre Android a iOS už úspešne využívajú niektoré centrá, teraz sme navyše pridali ďalšie funkcie. A máte sa na čo tešiť!

Rozširujeme funkcie mobilnej aplikácie CLUBSPIRE

Koľko životných rozhodnutí človek urobí v sprche alebo napríklad v električke? Stavíme sa, že to bude veľké percento. A vy musíte mať takéto situácie pod palcom. Ak sa váš potenciálny klient rozhodne, že chce navštíviť vaše centrum, musíte mu celý proces čo najviac uľahčiť. V CLUBSPIRE mobilnej aplikácii sa teraz môže nový klient rýchlo a ľahko zaregistrovať. Zamerali sme sa na užívateľskú prívetivosť, preto ho neodradia žiadne zbytočné kolónky alebo malé tlačidlá. Rýchlo, jasne a pohodlne.

Registráciu má vybavenú a teraz by to chcelo nejakú tú lekciu. Prvé kliknutia teda vedú do rozvrhu, ktorý už klient nevidí iba v týždennom, ale po novom už v dennom intervale. Má tak prehľad o tom, aké lekcie sú konkrétny deň ešte voľné a kde môže prípadne využiť náhradnické rezervácie. Teraz už stačí len dobiť kredit, prípadne kúpiť permanentku alebo rovno členstvo. A ak si váš budúci zákazník ešte nie je istý, že chce rovno permanentku, môže jednoducho zaplatiť jednorazovo za každú lekciu. A bude to rýchlosť, pretože vďaka mobilnej aplikácii už tento krok nie je potrebné riešiť osobne s obsluhou centra alebo na webe. Niekoľko ťuknutí na mobilnú obrazovku a máme nakúpené. A aby klient na nič nezabudol, pridali sme tiež funkciu push notifikácia. Máme hotovo a spokojný klient je na ceste do vášho centra. Neukradli ste mu veľký kus jeho voľného času a nemusel sa stresovať s hľadaním informácií. Presne tak by to malo vyzerať, aby sa k vám zákazník rád vracal. Vylepšili sme tiež záložku Obľúbené aktivity, aby vaši klienti mali hneď po ruke svoje najobľúbenejšie lekcie.

Pomôžeme s nastavením

Ak máte o mobilnú aplikáciu CLUBSPIRE záujem, ozvite sa nám a spoločne začneme pracovať na jej zavedení do vášho centra. V základnej verzii do aplikácie nahráme logo vášho centra. A ak budete chcieť, môžeme za príplatok vzhľad aplikácie doladiť k dokonalosti, a na mieru vášho centra, pomocou zmeny farieb alebo napríklad fontu písma. Na ukážku sme pripravili aj krátke video, kde môžete vidieť pár príkladov použitej grafiky a jednoduchý priechod aplikácií. Alebo si to chcete najprv '''vyskúšať? Žiadny problém! V Google Play a App Store nájdete demo verziu pod názvom "CLUBSPIRE mobilné aplikácie - demo verzia". '''Tak smelo do toho!

Screenshot_2018-06-28-17-01-10_com.clubspire.android

Ďalšie správy

Späť na úvodnú stranu

Blog: aktuálně o Clubspire

15. 8. 2018

Vyrazte za adrenalínom do slovenského Wake Lake

Snáď nikdy nebola vhodnejšia doba vyraziť k vode než v terajších tropických horúčavách. Čo by ste navyše povedali na areál plný adrenalínu, zábavy a moderného trendy vybavenia? Pozývame vás na prehliadku najnovšej CLUBSPIRE inštalácie do slovenského Wake Lake.

28. 6. 2018

Mobilná aplikácia pre komplexný rezervačný systém

Online rezervácie sú nepostrádateľnou súčasťou väčšiny prevádzok. Zákazníci sú zvyknutí, že všetko vybavia rýchlo a pohodlne z domu, bez toho aby museli niekam volať alebo chodiť osobne. Väčšina ľudí je ale zároveň zvyknutá, že veľa vecí zvládne zariadiť pomocou inteligentného telefónu. Držte teda krok s dobou a získajte skvelú konkurenčnú výhodu. Zaobstarajte vášmu centru mobilnú aplikáciu CLUBSPIRE na mieru.

19. 3. 2018

CLUBSPIRE je na GDPR pripravený. A vy s ním

GDPR je európska smernica, ktorá upravuje ochranu súkromia a osôb z pohľadu ochrany a spracovania ich osobných údajov. Čo ale GDPR reálne znamená? Ktokoľvek, kto spracováva osobné údaje, musí mať výslovný súhlas používateľa či klienta. Zároveň musí byť schopný všetky dáta na požiadanie vydať alebo vymazať. Ako k tomu teda pristúpiť?

25. 1. 2018

Prémiové fitnes centrum Fit&Co šliape na CLUBSPIRE systéme

Čo keby ste si raz do nákupného centra nevyrazili len tak na nákupy? Čo keby sa nákupné centrum stalo synonymom zdravého životného štýlu? Že to znie ako z rozprávky? Realita je ale oveľa bližšie, než si myslíte. Bratislavská Eurovea totiž ukrýva luxusné fitnes centrum Fit&Co.