Náskok – nová Kryoterapia v Brne

Vznik centra

Za vznikom regeneračného štúdia stoji reprezentant ČR, účastník LOH v Londýne, MS a ME v atletike Štěpán Wagner. V minulosti už podobnú prevádzku rozbiehal. Má bohaté skúsenosti nie len z odboru, ale aj osobné, z pohľadu športovca.

noico

Výborná dostupnosť

Štúdio má vlastné parkovisko s viac než 30 parkovacích miest. Nachádza sa 5 minút pěšo od zastávky Královo Pole a je ľahko dostupné vlakom či električkou.

Široká ponuka činností

Pokiaľ nie je kryokomora váš šálok čaju, môže vás zaujať rázová vlna, fyzioterapia alebo si príďte zacvičiť na jednu zo sálových lekcií. Po cvičení môžete ochutnať niektorú z obľúbených domácich limonád, alebo si skočiť do kaviarne. Vďaka detskému kútiku si výlet sem užije celá rodina.

noico

CLUBSPIRE riešenie

S majiteľom sme spolupracovali už skôr a vďaka pozitívnym skúsenostiam CLUBSPIRE zvolil aj sem. Dodali sme vybavenie recepcie, staráme sa o rezervácie, vstupy, sklad a pokladňu vrátane EET. Taktiež umožňujeme nákup permanentiek, členstiev a depozitu.

Dohodli sme sa, že časť platby za prenájom bude hradená barterom, vo forme firemného depozitu. Pán Wagner má vďaka tomu lacnejší systém a my máme firemní benefit vo forme luxusnej regenerácie.

Zkušebna Karlák

• Partnerství a asociace