OTVORENIE NOVÉHO CENTRA GYM STORY

Fitness centrum Gym Story, které se nachází v obchodním centru Šestka v Praze již minulý týden otevřelo.

Filozofie

Gym Story praktikuje ideomotorickou terapii. Ta spočívá v tom, že cvičenec není nucen soustředit se na zpevnění určitých partií, ale využívá celotělové souhry a pracuje individuální formou.

Touto profesionální tréninkovou metodou se řídí každý trenér.

Gym Story dráha

Moderna a technologie na jednom místě

Díky velké rozloze centra si zde můžete odcvičit jak hypertrofní tak i silový trénink na strojích Hammer.

Vybavení je zajištěno od značky Escape a to od činek až po kotouče. Kardio trénink si můžete odcvičit na strojích Life Fitness. Pásy, schody, zkrátka vše, na co si jen vzpomenete.
Krom klasického fitka centrum nabízí i největší běžeckou dráhu v ČR. Aby toho nebylo málo můžete si zajít i na indoor cycling s technologií ICG, kde pomocí obrazovky před Vámi sledujete průběh cvičení, výkon, a dokonce si můžete nastavit i scenérii. Dále zde naleznete různé cvičební sály, ve kterých se uskutečňují skupinové lekce.
Pro správnou regeneraci si po tréninku můžete zajít do sauny i kryokomory.

gSmobil

Clubspire řešení

Ve spolupráci jsme poskytli zákazníkovi systém Clubspire s kompletní výbavou recepce. Součástí realizace byl i přístupový systém obsahující 3 turnikety, vstupní branku pro bezbariérový přístup a karty v designu centra.
Zákazníkovi jsme dodali plnou licenci, která obsahuje např. webové rezervace, online platby i mobilní aplikaci s úpravou graficky na míru.
Klient získal zastřešení od jedné firmy a vše tím urychlilo formu dodání. Systém jsme na klíč naistalovali, nastavili dle požadavků klienta a místě proběhlo zaškolení recepce.

Gym Story web

Webová prezentace

Připravili jsme i webovou prezentaci s výhodnou nabídkou v rámci balíčku Clubspire. Realizovali jsme i plnění webu na základě dodaných podkladů.
Pokud Vás výše uvedené řešení zaujalo, neváhejte nás kontaktovat.

Zkušebna Karlák

• Partnerství a asociace