• Centra s CLUBSPIRE

Prémiové fitnes centrum Fit&Co šliape na CLUBSPIRE systéme

Všetko pod jednou strechou

Slovenské Fit&Co si pre svojich zákazníkov pripravilo snáď všetko, čo len si môžu priať. Kardio zóna, 45 starostlivo vybraných posilňovacích strojov, špeciálna zóna pre funkčný tréning a zároveň obľúbené skupinové lekcie. A ak by sa vám pod strechou nepáčilo, môžete využiť vonkajšiu časť, ktorá disponuje vybavením na workout, spinning a ďalšie aktivity. Majitelia v tomto fitku dokázali dokonale prepojiť zdravé cvičenie, kvalitné vybavenie a perfektnú lokalitu.

S výhľadom na breh Dunaja si môžete nielen perfektne zašportovať, ale zároveň si potom pod strechou obchodného centra ísť nakúpiť suroviny na výdatnú večeru. Že nemáte dostatok síl a variť sa vám nechce? V tom prípade si po tréningu skočte ešte oddýchnuť do wellness, ktoré rovnako ako posilňovacie zóny funguje v rámci centra Fit&Co. Tam môžete využiť samoobsluhu, kde si môžete sami objednať občerstvenie. Fínska sauna, para, bazén ... Jednoducho všetko, čo v správnom wellness potrebujete.

Komplexné zabezpečenie pre bezproblémový chod

Viete si predstaviť, že získať prehľad o tak rozsiahlom centre môže byť celkom oriešok. Preto je tu ale CLUBSPIRE, ktorý do Fit&Co dodal čipové karty so sieťotlačou a logom, ktoré pôsobia plasticky. To ale zďaleka nie je všetko. Čo sa hardvéru týka, zaistili sme:

• prístupový systém (2x sklenená motorická bránka)
  • prístup do šatní klientov a trénerov
  • prístup do wellness
  • počítač s dotykovým monitorom (samoobsluha)
  • záložný zdroj
  • webkameru
  • pokladný šuplík
  • fiškálne tlačiarne
  • čítačky EAN
  • čítačky čipov
  • čipové karty

Rezervačné systémy zďaleka nie sú len o tých fyzických veciach. Najdôležitejší je samotný systém, ktorý umožní spravovanie centra. Ten náš funguje na princípe modulov, ktoré si zákazník ľubovoľne navolí a skombinuje podľa toho, čo vyhovuje práve jeho fitness centru. A aké CLUBSPIRE moduly má Fit&Co? Sú to:

• sklad, pokladňa, rezervácie, kredit, promo kredit, firemný zákazník, on-line rezervácie, e-platba, členstvo, platby za členstvo, čipové karty, stornopoplatky, e-mail, SMS, voucher, náhradníci, riadenie vstupov, ovládanie zariadenia, dokumenty, fiškálny modul a touch samoobsluha

Tak čo poviete? Nie je toho vôbec málo, že? Ak ste teda milovníkom športu a fitness, nezabudnite toto nabúchané fitnes centrum navštíviť. Môžete to spojiť s výletom do hôr alebo nakupovaním.

Webinár “Novinky 2020“

21.12.2020

Webinár "Znovuotvorenie fitness - korona 2"

2.12.2020