AKTUÁLNE O CLUBSPIRE

Prémiové fitnes centrum Fit&Co šliape na CLUBSPIRE systéme

FitCo

Všetko pod jednou strechou

Slovenské Fit&Co si pre svojich zákazníkov pripravilo snáď všetko, čo len si môžu priať. Kardio zóna, 45 starostlivo vybraných posilňovacích strojov, špeciálna zóna pre funkčný tréning a zároveň obľúbené skupinové lekcie. A ak by sa vám pod strechou nepáčilo, môžete využiť vonkajšiu časť, ktorá disponuje vybavením na workout, spinning a ďalšie aktivity. Majitelia v tomto fitku dokázali dokonale prepojiť zdravé cvičenie, kvalitné vybavenie a perfektnú lokalitu.

S výhľadom na breh Dunaja si môžete nielen perfektne zašportovať, ale zároveň si potom pod strechou obchodného centra ísť nakúpiť suroviny na výdatnú večeru. Že nemáte dostatok síl a variť sa vám nechce? V tom prípade si po tréningu skočte ešte oddýchnuť do wellness, ktoré rovnako ako posilňovacie zóny funguje v rámci centra Fit&Co. Tam môžete využiť samoobsluhu, kde si môžete sami objednať občerstvenie. Fínska sauna, para, bazén ... Jednoducho všetko, čo v správnom wellness potrebujete.

Komplexné zabezpečenie pre bezproblémový chod

Viete si predstaviť, že získať prehľad o tak rozsiahlom centre môže byť celkom oriešok. Preto je tu ale CLUBSPIRE, ktorý do Fit&Co dodal čipové karty so sieťotlačou a logom, ktoré pôsobia plasticky. To ale zďaleka nie je všetko. Čo sa hardvéru týka, zaistili sme:

• prístupový systém (2x sklenená motorická bránka)
  • prístup do šatní klientov a trénerov
  • prístup do wellness
  • počítač s dotykovým monitorom (samoobsluha)
  • záložný zdroj
  • webkameru
  • pokladný šuplík
  • fiškálne tlačiarne
  • čítačky EAN
  • čítačky čipov
  • čipové karty

Rezervačné systémy zďaleka nie sú len o tých fyzických veciach. Najdôležitejší je samotný systém, ktorý umožní spravovanie centra. Ten náš funguje na princípe modulov, ktoré si zákazník ľubovoľne navolí a skombinuje podľa toho, čo vyhovuje práve jeho fitness centru. A aké CLUBSPIRE moduly má Fit&Co? Sú to:

• sklad, pokladňa, rezervácie, kredit, promo kredit, firemný zákazník, on-line rezervácie, e-platba, členstvo, platby za členstvo, čipové karty, stornopoplatky, e-mail, SMS, voucher, náhradníci, riadenie vstupov, ovládanie zariadenia, dokumenty, fiškálny modul a touch samoobsluha

Tak čo poviete? Nie je toho vôbec málo, že? Ak ste teda milovníkom športu a fitness, nezabudnite toto nabúchané fitnes centrum navštíviť. Môžete to spojiť s výletom do hôr alebo nakupovaním.

Ďalšie správy

Späť na úvodnú stranu

Blog: aktuálně o Clubspire

15. 8. 2018

Vyrazte za adrenalínom do slovenského Wake Lake

Snáď nikdy nebola vhodnejšia doba vyraziť k vode než v terajších tropických horúčavách. Čo by ste navyše povedali na areál plný adrenalínu, zábavy a moderného trendy vybavenia? Pozývame vás na prehliadku najnovšej CLUBSPIRE inštalácie do slovenského Wake Lake.

28. 6. 2018

Mobilná aplikácia pre komplexný rezervačný systém

Online rezervácie sú nepostrádateľnou súčasťou väčšiny prevádzok. Zákazníci sú zvyknutí, že všetko vybavia rýchlo a pohodlne z domu, bez toho aby museli niekam volať alebo chodiť osobne. Väčšina ľudí je ale zároveň zvyknutá, že veľa vecí zvládne zariadiť pomocou inteligentného telefónu. Držte teda krok s dobou a získajte skvelú konkurenčnú výhodu. Zaobstarajte vášmu centru mobilnú aplikáciu CLUBSPIRE na mieru.

19. 3. 2018

CLUBSPIRE je na GDPR pripravený. A vy s ním

GDPR je európska smernica, ktorá upravuje ochranu súkromia a osôb z pohľadu ochrany a spracovania ich osobných údajov. Čo ale GDPR reálne znamená? Ktokoľvek, kto spracováva osobné údaje, musí mať výslovný súhlas používateľa či klienta. Zároveň musí byť schopný všetky dáta na požiadanie vydať alebo vymazať. Ako k tomu teda pristúpiť?

25. 1. 2018

Prémiové fitnes centrum Fit&Co šliape na CLUBSPIRE systéme

Čo keby ste si raz do nákupného centra nevyrazili len tak na nákupy? Čo keby sa nákupné centrum stalo synonymom zdravého životného štýlu? Že to znie ako z rozprávky? Realita je ale oveľa bližšie, než si myslíte. Bratislavská Eurovea totiž ukrýva luxusné fitnes centrum Fit&Co.

CLUBSPIRE nám pomohol výrazne zvýšiť efektivitu riadenia nášho centra.