• Partnerství a asociace
  • EET

Spojili jsme síly s Vectronem

Znáte to - vaše kavárna, restaurace či hotel má jiné potřeby a požadavky na software než vaše přidružené sportovní zázemí, kde potřebujete zejména rezervovat sportoviště. Z tohoto důvodu jsme se spojili s firmou na restaurační systémy Vectron.

Chtěli jsme, aby se zákazníci pomocí jedné karty mohli zarezervovat nejenom na sportovní aktivity, ale aby s jednou kartou mohli také platit v restauraci či wellness. Spojení s Vectron Systems nám přinese komplexní řešení, kde v rámci jedné karty může zákazník platit a rezervovat veškeré služby ve vašem zařízení.

Zákazník díky synergii CLUBSPIRE s Vectronem tak nepozná, že přechází mezi dvěma odlišnými systémy.

Na Fialce už si užívají výhod

Jedním z prvních příkladů našeho spojení je sportovní a relaxační centrum Na Fialce. Díky CLUBSPIRE mají Na Fialce rezervační systém, skladovou evidenci i manažerské přehledy. Spojení s Vectronem ale umožnilo propojit databáze zákazníků sportovního centra a restaurace .

Výsledkem je sdílení zákaznického kreditu a slev, a tedy i vysoký komfort návštěvníků. Z jednoho kreditu si totiž mohou uhradit hodinu ve fitku i lehký salát po něm.

Zaměstnanci pak jistě ocení stabilní registrační pokladny se snadným ovládáním.

Zajímá vás víc? Kontaktujte nás.

Webinár “Novinky 2020“

21.12.2020

Webinár "Znovuotvorenie fitness - korona 2"

2.12.2020