• Moduly a funkce

Vylepšili jsme pro Vás permanentky - zjistěte jak

Jsme si velice dobře vědomi toho, jak důležitým nástrojem pro lepší vytížení méně frekventovaných služeb a časů permanentky jsou. Proto se nám i díky kontaktu s Vámi, našimi zákazníky, podařilo permanentky ještě více vylepšit – nově tedy máte možnost lépe kontrolovat využití prodaných permanentek, a to pomocí přehledu:

• Čerpání permanentek
  • Nerealizovaných permanentek

Využijte všech možností, které tato vylepšená služba nabízí, a získejte ještě důslednější kontrolu nad reálným vytížením Vašeho centra. CLUBSPIRE myslí na maximální profit pro Vás i Vaše zákazníky. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte na obchod‌‌M‌‌clubspire.com nebo na telefonním čísle 541 210 488.

Webinár “Novinky 2020“

21.12.2020

Webinár "Znovuotvorenie fitness - korona 2"

2.12.2020