• Moduly a funkce

Výrazné vylepšení systému CLUBSPIRE pro gastronomická zařízení

Restaurace, bary, kavárny, hospody a mnoho dalších gastronomických provozoven začalo v poslední době hojně využívat specializovaný software pro řízení provozu CLUBSPIRE. Zjistěte, co stojí za tímto úspěchem!

Velký průlom v oblibě CLUBSPIRE mezi gastro provozy přišel s nasazením nově vyvinutého modulu s názvem TOUCH. Už jeho název lehce prozrazuje, jakým způsobem ulehčuje práci obsluze i manažerům podniku. Jedná se totiž o intuitivní dotykové rozhraní, které umožňuje spolu se sofistikovaným softwarem zejména zrychlení a usnadnění obsluhy zákazníků. Ovšem uživatelský přínos tohoto modulu tímto zdaleka nekončí.

Mezi základní funkce modulu TOUCH patří neustálé sledování stavu skladových zásob a pokladny, což přináší přehled nad veškerými pohyby zboží a surovin v rámci zařízení. Manažeři podniku potom ocení možnost vyhodnocování celkových prodejů, které jsou součtem výkonů jednotlivých členů obsluhy.

Modul TOUCH lze kombinovat s funkcí mobilní číšník, která je plně kompatibilní s PC i mobilními zařízeními. Tato "vychytávka" umožňuje obsluze objednávat a připisovat na účet zákazníka přímo od jeho stolu, což výrazným způsobem zvyšuje její efektivitu. Dalším krokem ke zlepšení výkonů prodeje je potom příjem vzdálených objednávek, kde se zákazník pomocí mobilního zařízení obslouží sám a číšníci se starají pouze o roznos.

Samozřejmostí je i posílání objednávek na odpovídající tiskárny. Po jejich zadání přímo u stolu zákazníka tak automaticky dochází k jejich tisku na baru, v kuchyni či kdekoli jinde a obsluha tak neztrácí čas jejich doručováním.

Pokud hledáte způsob, jak co nejvíce zlepšit obchodní výsledky Vašeho gastronomického zařízení, systém CLUBSPIRE je nejsnazším řešením.

Zkušebna Karlák

• Partnerství a asociace