Vyrazte za adrenalínom do slovenského Wake Lake

wake_lake
wake_lake

Snáď nikdy nebola vhodnejšia doba vyraziť k vode než v terajších tropických horúčavách. Čo by ste navyše povedali na areál plný adrenalínu, zábavy a moderného trendy vybavenia? Pozývame vás na prehliadku najnovšej CLUBSPIRE inštalácie do slovenského Wake Lake.

Centrá, kde si môže človek vyskúšať wakeboarding alebo paddle board sú čím ďalej tým obľúbenejšie. Kým ešte pár rokov späť boli tieto športy obľúbenou zábavou a atrakciou v zahraničí, v súčasnej dobe sa postupne dostávajú aj do našich končín.

Nečakajte ale taký areál na každom kroku! Slovenské Wake Lake je zatiaľ stále jediným centrom na Slovensku, kde si môžete vyskúšať napríklad lietanie nad vodou v podobe flyboardu.

CLUBSPIRE
CLUBSPIRE

Jednoduchá rezervácia uľahčí prácu

Keď už si nájdete čas, aby ste vyrazili do takého areálu, chcete si vychutnať každú sekundu naplno. Zároveň sa nehodláte zdržiavať so zbytočnými formalitami, ale chcete všetko vybaviť ľahko a rýchlo.

Do centier tohto typu a veľkosti je preto vhodné zvoliť efektívny rezervačný systém, ktorý sa o veľa manuálnej práce postará za vás a celú prevádzku urýchli. Ako to môže fungovať? To si ukážeme práve na príklade Wake Lake.

CLUBSPIRE čtečka
CLUBSPIRE čtečka

Vyhnite sa radom

Akonáhle sa váš zákazník raz zaregistruje online alebo osobne, teoreticky už nemusí nikdy znovu vkročiť na recepciu. Zvolenú ponuku uhradí pohodlne pomocou online platby alebo na mieste, odfotí sa, dostane vodotesný náramok a ak potrebuje, zapožičia si vybavenie. Registrácia je raz a navždy vybavená a športovec už sa pri ďalších návštevách nemusí zdržiavať zdĺhavým prihlásením alebo platením na recepcii. Zamieri jednoducho rovno k vode.

Pri vleku Wake Lake sme nainštalovali dve čítačky, ku ktorým zákazník priloží čipové hodinky a systém automaticky vyhodnotí, či má vlekár daného človeka do areálu vpustiť, alebo nie. To prakticky vyzerá tak, že sa rozsvieti červené alebo zelené svetlo sprevádzané zvukovou signalizáciou. Vlekár zároveň na displeji vidí fotografiu klienta, takže ak by vám hodinky niekto náhodou ukradol, dlho si ich výhody neužije.

CLUBSPIRE Wake Lake
CLUBSPIRE Wake Lake

Spokojný športovec - verný zákazník

Vyše 20 000 facebookových fanúšikov Wake Lake je viac než skvelou vizitkou centra. Moderný šport, ľahká rezervácia a perfektné zázemie jednoducho hovorí za všetko. Urobte si výlet a zájdite bratislavské Wake Lake otestovať.

Potrebujete upresniť informácie alebo poradiť, čo je pre Vás najvýhodnejšie?

Kontaktujte nás