Webinár “Novinky 2020“

V piatok 18.12. prebehol druhý živý webinár, tento krát o novinkách CLUBSPIRE za rok 2020. Webinár moderoval Pavel Januš a účasť bola okolo 30 zástupcov našich klientov. Boli medzi nimi majitelia centier, hlavný personál recepcií a taktiež vedúci prevźdzok.

Témy webinára:

Nové funkcie:

• nová grafická identita
  • online rezervácie
  • mobilná aplikácia
  • prehľady
  • Slovenské centrá
  • obsluha systému

Nové moduly:

• Prepojenie so systémom MultiSport
  • Automatické odbavenie

Aktuálne pracujeme, plány pre 2021

Všetky novinky boli predvedené s názornou ukážkou priamo v CLUBSPIRE. Účastníci mali možnosť sa zapojiť do diskusie a klásť otázky cez diskusný chat. Taktiež mali možnosť sa podieľať na budúcich plánoch pre rok 2021.

Video záznam z webinára tento krát nie je verejný, ale záujemcom zašleme prístup.

Účastníkom ďakujeme za veľmi pozitívne ohlasy.

Budúci webinár plánujeme vo februári na tému automatizované a bezobslužné prevádzky. O tie je v poslednej dobe veľký záujem vďaka úspore nákladov. Ukážeme si pár prípadov od konkrétnych zákazníkov, predvedieme všetky možnosti systému a proberieme možné rozšírenie do budúcna.

Novinky 2020

Potrebujete upresniť informácie alebo poradiť, čo je pre Vás najvýhodnejšie?