Webinár "Znovuotvorenie fitness - korona 2"

V piatok 27.11. prebehol živý webinár na tému znovuotvorenie fitness po jesennom vládnom uzavretí športových centier. Webinár viedol Pavel Januš, zúčastnilo sa ho takmer 50 zástupcov športových a voľnočasových centier.

Na úvod sme predstavili manuál od Českej komory fitness a zhrnuli sme aktuálnu situáciu pri rozvoľňovaní a výhľadom do budúcnosti.

V nedeľu nám to vláda dosť skomplikovala, pretože nerešpektovala vyjednané podmienky športovania bez rúšok. Ďalej ste na webinári mohli vidieť:

• Tipy a triky ako nastaviť CLUBSPIRE po otvorení prevádzky.
  • Zamerali sme sa na tému, ako motivovať klientov, aby sa čo nejskôr vrátili cvičiť.
  • Ukázali sme si možnosti, ako využiť mobilnú aplikáciu pre efektívnu komunikáciu s klientmi
  • Dívali sme sa na možnosti, ako efektívne osloviť klientov a komunikovať s nimi.

Behom vysielania prebiehala živá debata a účastníci mohli klásť otázky. Pavel samozrejme nezabudol na niekoľko svojich povestných vtipov…takže to určite nebola nuda.

Pripravili sme pre Vás záznam, je k dispozícii na našom YouTube kanáli.

Ďakujeme všetkým účastníkom za podnetnú diskusiu!

Budúci webinár plánujeme v polovici decembra, budete včas informovaní emailom.

GYM STORY

OTVORENIE NOVÉHO CENTRA GYM STORY