Ukážka zadarmo

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít

Wellness Orion, Brno Lesná spolupracuje s CLUBSPIRE

1303.jpg
1303.jpg

CLUBSPIRE riešenie

Pomohli sme s integráciou systému tak, aby bolo možné kontrolovať celú prevádzku wellness. Oživili sme turniket, ktorý tu už mali nainštalovaný, vymenili sme čítačky a všetky zariadenia sme prepojili so systémom. Taktiež sme vybavili recepciu. Pravidelní návštevníci využívajú k identifikácii vernostné karty. Pre pohyb po prevádzke dostanete čipové hodinky, ktorými sa identifikujete na recepcii, uzavrete si šatňovú skinku a taktiež prejdete cez turniket. V online rezervaciách máte možnosť sa zaregistrovať, alebo si dobiť depozit. Vďaka tomu ušetríte čas strávený na recepcii. Časť platieb za údržbu systému sme vyriešili formou firemného barteru, ktorý radi využívame.

1301.jpg
1301.jpg

Ideální místo na krásný wellness víkend

Wellness Orion je súčásťou hotela s rovnakým názvom a nachádza sa na severe Brna. Ponúka ideálne miesto pre všetkých, čo sú na služobnej ceste, alebo pre tých, čo si chcú užiť wellness a relax v centre Brna.

1302.jpg
1302.jpg

Nové wellness v Brne

V Orion Wellness si každý nájde svoje. Môžete si zacvičiť vo fitness vybavenom stojmi Star Trac, ísť si zaplavať do bazénu alebo si odpočinúť v jednej zo 4 saun. Pokiaľ hľadáte súkromie, tak môžete využiť privátny whirlpool. Služby je možné kombinovať vďaka balíčkom služeb s výhodnou cenu. Na služby je taktiež možné využiť kartu MultiSport. Ako bonus si môžete vychutnať pokrmy s nádychom taliankej kuchyne v prízemí budovy.

noico

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít

Aktuálně o CLUBSPIRE

webinář10.11

Zmeškali jste Clubspire webinář z 10. 11. 2022?

Nevadí, zde máte malý výcuc!

21.11.2022
Více
managerčlánek

Managerské tipy a novinky Q2

Na dalším webináři nám Pavel představil novinky, které jsme připravili pro <br> klienty Clubspire. Webinář byl interaktivní, účastníci měli spoustu <br> zajímavých dotazů.

Štítky:
  • Marketingové tipy
  • CLUBSPIRE prakticky
3.8.2022
Více
1

Zkušebna Karlák

Štítky:
  • Partnerství a asociace
  • Moduly a funkce
  • Centra s CLUBSPIRE
23.3.2022
Více