Wellness Orion, Brno Lesná spolupracuje s CLUBSPIRE

orion fitness

CLUBSPIRE riešenie

Pomohli sme s integráciou systému tak, aby bolo možné kontrolovať celú prevádzku wellness. Oživili sme turniket, ktorý tu už mali nainštalovaný, vymenili sme čítačky a všetky zariadenia sme prepojili so systémom. Taktiež sme vybavili recepciu. Pravidelní návštevníci využívajú k identifikácii vernostné karty. Pre pohyb po prevádzke dostanete čipové hodinky, ktorými sa identifikujete na recepcii, uzavrete si šatňovú skinku a taktiež prejdete cez turniket. V online rezervaciách máte možnosť sa zaregistrovať, alebo si dobiť depozit. Vďaka tomu ušetríte čas strávený na recepcii. Časť platieb za údržbu systému sme vyriešili formou firemného barteru, ktorý radi využívame.

orion sauna

Ideální místo na krásný wellness víkend

Wellness Orion je súčásťou hotela s rovnakým názvom a nachádza sa na severe Brna. Ponúka ideálne miesto pre všetkých, čo sú na služobnej ceste, alebo pre tých, čo si chcú užiť wellness a relax v centre Brna.

orion sauna2

Nové wellness v Brne

V Orion Wellness si každý nájde svoje. Môžete si zacvičiť vo fitness vybavenom stojmi Star Trac, ísť si zaplavať do bazénu alebo si odpočinúť v jednej zo 4 saun. Pokiaľ hľadáte súkromie, tak môžete využiť privátny whirlpool. Služby je možné kombinovať vďaka balíčkom služeb s výhodnou cenu. Na služby je taktiež možné využiť kartu MultiSport. Ako bonus si môžete vychutnať pokrmy s nádychom taliankej kuchyne v prízemí budovy.

Potrebujete upresniť informácie alebo poradiť, čo je pre Vás najvýhodnejšie?