Badminton

Ideální software pro badminton

Se systémem CLUBSPIRE zmizí Vaše starosti

Trávíte ve svém badmintonovém centru více času, než byste chtěli, a stále bez odpovídajících výsledků? Máme pro Vás řešení v podobě modulárního softwaru pro badminton CLUBSPIRE. Už žádné papírové sešity s rezervacemi ani bloky s komplikovanou evidencí Vašich členů. Sofistikovaný modulární software CLUBSPIRE to vyřeší za Vás.

Díky rezervačnímu systému pro badminton mohou Vaši zákazníci vytvářet rezervace buď online ze svého domova, nebo přímo osobně na recepci. O blížící se rezervaci je můžete informovat automaticky generovanou SMS nebo emailem.

Pokud zákazníci často ruší své rezervace na poslední chvíli, zaveďte stornopoplatky, které je přimějí chovat se zodpovědněji. Využít můžete také náhradnický systém a nabídnout uvolněný hrací čas dalším zájemcům.

Členský systém je jedním z hlavních modulů programu pro badminton. Rozlišuje dva druhy členství: placené a volné. Do druhé skupiny se hráči dostávají automaticky po dosažení limitů, které předem stanovíte (např. po utracení 5 000 Kč nebo 30 vstupech). VIP členství je určeno Vašim nejvěrnějším a nejváženějším klientům.

Zákazníci s oblibou využívají možnost depositu, díky kterému nemusí nosit hotovost nebo platební kartu – při odchodu se jim z předplaceného kreditu strhne utracená částka automaticky. Tento modul usnadní práci i Vašim recepčním a přispěje k pružnějšímu odbavení hráčů.

CLUBSPIRE dokáže vytvořit praktické manažerské přehledy a statistiky, které Vám pomohou odhalit méně exponované časy Vašeho badmintonového centra. Pomocí''' voucherů a permanentek''' můžete své zákazníky motivovat k hojnějším návštěvám a tímto způsobem „hluchá“ místa v návštěvní době vyplnit.

Velmi praktickým programem pro badminton je ovládání objektů. Je možné ho nastavit tak, aby řídil externí zařízení dle Vámi zadaných kritérií (zapne a vypne topení dle rezervací, rozsvítí a zhasne světla na hracích plochách apod.) – personálu Vašeho centra to ušetří práci i drahocenný čas.

Silné marketingové nástroje pro Vaše centrum

CLUBSPIRE Vám poskytne silné marketingové nástroje. Užitečné manažerské přehledy a statistiky oceníte při optimalizaci provozu centra i plánování Vaší dlouhodobé strategie. Nebojte se oslovit své stávající i nové zákazníky a nabídněte jim výhodné časově omezené permanentky nebo vouchery. Komunikaci s nimi Vám usnadní automaticky generované SMS či e-maily – zvěte zákazníky na turnaje, informujte je o slevách, blížících se rezervacích nebo je potěšte přáním k narozeninám.

Permanentky využijete nejen k vytížení „hluchých“ míst v návštěvní době – pomohou Vám i s návštěvností méně využívaných služeb. Vouchery využijte buď jako jednorázovou pobídku, např. pro přilákání nových klientů do centra (1 vstup zdarma při vyzvednutí do určitého data), nebo jako odměnu pro stávající zákazníky. Propojením s modulem e-mail tak můžete např. potěšit klienta přáním k narozeninám s voucherem na 10% slevu při příštím využití Vámi vybrané služby.

Plánujete ve svém badmintonovém centru zavést nové služby? CLUBSPIRE je modulární systém, který můžete kdykoliv rozšířit o nové funkce a přizpůsobit svým aktuálním potřebám. O spolehlivý chod systému se stará naše zabezpečené servisní centrum, kam jsou také všechna Vaše data pravidelně zálohována.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám: