CLUBSPIRE

Softvér, ktorý šetrí peniaze a efektívne organizuje prevádzku centra.

Každý deň pomáha softvér CLUBSPIRE mnohým majiteľom a manažérom nielen športových centier efektívne obsluhovať zákazníkov. Kladie dôraz na kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť obsluhy.

Náhradníci

Ušetřete náklady zefektivněním prodeje rezervací.

Spolu se storno poplatky představuje tento modul další účinný způsob, jak zvýšit vytížení Vašeho centra. Na každý rezervovaný čas můžete zaregistrovat libovolný počet náhradníků, kteří budou v případě storna upozorněni automaticky generovanou zprávou prostřednictvím e-mailu. Na zrušené rezervaci už nebudete prodělávat a Vaše prostory budou vždy plně využité.

Vydělejte na jedné zrušené rezervaci až 200%

Do systému CLUBSPIRE zanese náhradníka recepce, manažer, administrátor nebo se zákazník může přihlásit sám, pokud má přístup k online rezervacím. Propojením s modulem storno poplatky pak získáte unikátní systém, díky kterému můžete na jediné rezervaci vydělat až 200% - náhradník Vám totiž zaplatí plnou sazbu za využitou službu a v případě, že původní zákazník svou rezervaci zrušil na poslední chvíli, získáte dalších 100% na storno poplatku.

SmartBox SmartBox

Pozrite sa na prezentačné video CLUBSPIRE:

Dozviete sa o CLUBSPIRE všetko podstatné v 2 minútach.

Video

Ako hodnotia CLUBSPIRE naši zákazníci?

Ponúknuť kvalitné prostredie a služby pre nás bolo rovnako dôležité ako výber vhodného softvéru. CLUBSPIRE nám bol odporúčaný a ceníme si predovšetkým možnosti čerpania depozitu, ktorý zároveň slúži ako poistka proti zneužitiu online rezervácií, ktoré si naši klienti pochvaľujú rovnako ako pripravované akcie, na ktoré klientov upozorňujeme pomocou modulu eMail priamo z CLUBSPIRE. Príprava podkladov pre účtovníctvo je otázkou pár minút, ktorú predtým nikto z nás práve rád nerobil;).