CLUBSPIRE

Softvér, ktorý šetrí peniaze a efektívne organizuje prevádzku centra.

Každý deň pomáha softvér CLUBSPIRE mnohým majiteľom a manažérom nielen športových centier efektívne obsluhovať zákazníkov. Kladie dôraz na kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť obsluhy.

Ovládanie zariadení

Ušetřete čas i peníze díky ovládání objektů prostřednictvím CLUBSPIRE.

Tímto rozšířením umožníte systému CLUBSPIRE pracovat s externími zařízeními, které je schopen ovládat – ať už se jedná o solária, sauny, vířivky, turnikety, šatní skříňky nebo osvětlení sálů a kurtů. Možností nastavení se nabízí hned několik.

Svůj čas věnujte zákazníkům, ne obsluze zařízení

Všechna zařízení můžete prostřednictvím CLUBSPIRE ovládat nejen manuálně, ale i automaticky dle zákaznických rezervací. Takto se na minutu přesně spustí a poté i vypne solárium, vířivka nebo osvětlení na squashovém kurtu. Spuštění některých zařízení ale můžete nastavit i na Vámi určenou dobu před začátkem první rezervace – to oceníte např. u saun, které je třeba před zahájením provozu nejprve nahřát. Tím ušetříte obsluze spoustu času i starostí.

Software pro sportovní a wellness centra sám vyhodnotí splnění podmínek pro ovládání objektů – daná zařízení už stačí jen připojit k řídící jednotce.

SmartBox SmartBox

Pozrite sa na prezentačné video CLUBSPIRE:

Dozviete sa o CLUBSPIRE všetko podstatné v 2 minútach.

Video

Ako hodnotia CLUBSPIRE naši zákazníci?

Ponúknuť kvalitné prostredie a služby pre nás bolo rovnako dôležité ako výber vhodného softvéru. CLUBSPIRE nám bol odporúčaný a ceníme si predovšetkým možnosti čerpania depozitu, ktorý zároveň slúži ako poistka proti zneužitiu online rezervácií, ktoré si naši klienti pochvaľujú rovnako ako pripravované akcie, na ktoré klientov upozorňujeme pomocou modulu eMail priamo z CLUBSPIRE. Príprava podkladov pre účtovníctvo je otázkou pár minút, ktorú predtým nikto z nás práve rád nerobil;).