CLUBSPIRE

Softvér, ktorý šetrí peniaze a efektívne organizuje prevádzku centra.

Každý deň pomáha softvér CLUBSPIRE mnohým majiteľom a manažérom nielen športových centier efektívne obsluhovať zákazníkov. Kladie dôraz na kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť obsluhy.

Permanentky

Motivujte zákazníky k častějším návštěvám Vašeho centra.

Modul Permanentky slouží pro prodej přeplaceného množství služeb. Tento silný marketingový nástroj využijete nejen k motivování zákazníků, aby Vaše centrum navštěvovali častěji, ale také k zamezení tvorby „hluchých“ míst v návštěvní době.

Kombinujte zboží i služby

Permanentky v systému CLUBSPIRE mají hned několik možností nastavení. Můžete vytvořit klasickou permanentku na jednu službu (10x vstup na badminton), více služeb (5x solárium a 5x vířivka), nebo využít tzv. balíčku služeb, tedy kombinace služeb a zboží (3x masáž lávovými kameny, 3x sauna a 5x nápoj z čerstvého ovoce). Takto nadefinovanou permanentku pak můžete prodávat např. jako relaxační balíček.

Dosáhněte lepšího vytížení Vašeho centra

Systém CLUBSPIRE Vám jednoduše pomůže lépe vytížit méně frekventované časy i služby. Pokud potřebujete předejít „hluchým“ místům v otevírací době, určitě oceníte možnost permanentky časově omezit, a to hned dvojím způsobem. Vedle omezení platnosti permanentky (do 30. června) lze ještě časově omezit, kdy se definované služby smí čerpat (5x squash 9:00 – 12:00, 3x jumping 13:30 – 16:30).

SmartBox SmartBox

Pozrite sa na prezentačné video CLUBSPIRE:

Dozviete sa o CLUBSPIRE všetko podstatné v 2 minútach.

Video

Ako hodnotia CLUBSPIRE naši zákazníci?

Ponúknuť kvalitné prostredie a služby pre nás bolo rovnako dôležité ako výber vhodného softvéru. CLUBSPIRE nám bol odporúčaný a ceníme si predovšetkým možnosti čerpania depozitu, ktorý zároveň slúži ako poistka proti zneužitiu online rezervácií, ktoré si naši klienti pochvaľujú rovnako ako pripravované akcie, na ktoré klientov upozorňujeme pomocou modulu eMail priamo z CLUBSPIRE. Príprava podkladov pre účtovníctvo je otázkou pár minút, ktorú predtým nikto z nás práve rád nerobil;).