Ukážka zadarmo

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít

Rezervačný systém

Také si ještě vedete rezervace v sešitě nebo papírovém kalendáři? Tak to nejspíš dobře znáte zmatek, když zákazník rezervaci několikrát přesune nebo zruší. Přitom máte přehlednou a elektronickou správu rezervací nadosah: seznamte se s rezervačním systémem CLUBSPIRE.

Rezervačný modul, ktorý šetrí čas i nervy

Žiadne telefonáty, žiadne návštevy. Kto chce, rezervuje sa kedykoľvek a pohodlne on-line. Čas šetríme na oboch stranách. Win-win. Rezervačný modul Clubspire má ale výhod oveľa viac:

  • Jednoduché zadanie rezervácie- na založenie novej rezervácie stačia jednoduché 4 kliknutia myšou. Klient sa navyše môže sám rezervovať on-line a vám potom stačí rezerváciu len potvrdiť.
  • Jednoduché odbavenie klienta s rezerváciou - stačí jedno kliknutiea z rezervácie je položka na účte.
  • Prísun nových klientov- on-line rezervácie prilákajú nových zákazníkov, ktorým sa nechce telefonovať. Vďaka on-line rezervácii navyše klienti ihneď uvidia voľné termíny a sami si pohodlne vyberú taký, ktorý im najviac vyhovuje.

Využívajte rezervačný systém naplno

Modul rezervačný systém je základom komplexného systému CLUBSPIRE a výborne vám pomôže s vedením vášho športoviska. Pokiaľ ho ale chcete využívať naplno a zefektívniť fungovanie aj ďalších častí svojho podniku, budú sa vám hodiť aj dalšie moduly.

Stále váhate? Požiadajte o ukážku rezervačného systému nezáväzne a zadarmo a sami posúďte, či sa vám oplatí.