CLUBSPIRE

Softvér, ktorý šetrí peniaze a efektívne organizuje prevádzku centra.

Každý deň pomáha softvér CLUBSPIRE mnohým majiteľom a manažérom nielen športových centier efektívne obsluhovať zákazníkov. Kladie dôraz na kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť obsluhy.

Rezervačný systém

Tiež si ešte vediete rezervácie v zošite alebo papierovom kalendári? Tak to najskôr dobre poznáte zmätok, keď zákazník rezerváciu niekoľkokrát presunie alebo zruší. Pritom máte prehľadnú a elektronickú správu rezervácií nadosah: zoznámte sa s rezervačným systémom Clubspire.

Rezervačný modul, ktorý šetrí čas i nervy

Žiadne telefonáty, žiadne návštevy. Kto chce, rezervuje sa kedykoľvek a pohodlne on-line. Čas šetríme na oboch stranách. Win-win. Rezervačný modul Clubspire má ale výhod oveľa viac:

rezervace1

  • Jednoduché zadanie rezervácie- na založenie novej rezervácie stačia jednoduché 4 kliknutia myšou. Klient sa navyše môže sám rezervovať on-line a vám potom stačí rezerváciu len potvrdiť.
  • Jednoduché odbavenie klienta s rezerváciou - stačí jedno kliknutiea z rezervácie je položka na účte.
  • Prísun nových klientov- on-line rezervácie prilákajú nových zákazníkov, ktorým sa nechce telefonovať. Vďaka on-line rezervácii navyše klienti ihneď uvidia voľné termíny a sami si pohodlne vyberú taký, ktorý im najviac vyhovuje.


Obrázek 288

Využívajte rezervačný systém naplno

Modul rezervačný systém je základom komplexného systému CLUBSPIRE a výborne vám pomôže s vedením vášho športoviska. Pokiaľ ho ale chcete využívať naplno a zefektívniť fungovanie aj ďalších častí svojho podniku, budú sa vám hodiť aj dalšie moduly.

Stále váhate? Požiadajte o ukážku rezervačného systému nezáväzne a zadarmo a sami posúďte, či sa vám oplatí

Ukážky on-line webových rezervácií CLUBSPIRE:

web_client rezervace1 rezervace1 rezervace stolni tenis

SmartBox SmartBox

Pozrite sa na prezentačné video CLUBSPIRE:

Dozviete sa o CLUBSPIRE všetko podstatné v 2 minútach.

Video

Ako hodnotia CLUBSPIRE naši zákazníci?

Ponúknuť kvalitné prostredie a služby pre nás bolo rovnako dôležité ako výber vhodného softvéru. CLUBSPIRE nám bol odporúčaný a ceníme si predovšetkým možnosti čerpania depozitu, ktorý zároveň slúži ako poistka proti zneužitiu online rezervácií, ktoré si naši klienti pochvaľujú rovnako ako pripravované akcie, na ktoré klientov upozorňujeme pomocou modulu eMail priamo z CLUBSPIRE. Príprava podkladov pre účtovníctvo je otázkou pár minút, ktorú predtým nikto z nás práve rád nerobil;).