Rezervačný systém

Tiež si ešte vediete rezervácie v zošite alebo papierovom kalendári? Tak to najskôr dobre poznáte zmätok, keď zákazník rezerváciu niekoľkokrát presunie alebo zruší. Pritom máte prehľadnú a elektronickú správu rezervácií nadosah: zoznámte sa s rezervačným systémom Clubspire.

Rezervačný modul, ktorý šetrí čas i nervy

Žiadne telefonáty, žiadne návštevy. Kto chce, rezervuje sa kedykoľvek a pohodlne on-line. Čas šetríme na oboch stranách. Win-win. Rezervačný modul Clubspire má ale výhod oveľa viac:

rezervace1

  • Jednoduché zadanie rezervácie- na založenie novej rezervácie stačia jednoduché 4 kliknutia myšou. Klient sa navyše môže sám rezervovať on-line a vám potom stačí rezerváciu len potvrdiť.
  • Jednoduché odbavenie klienta s rezerváciou - stačí jedno kliknutiea z rezervácie je položka na účte.
  • Prísun nových klientov- on-line rezervácie prilákajú nových zákazníkov, ktorým sa nechce telefonovať. Vďaka on-line rezervácii navyše klienti ihneď uvidia voľné termíny a sami si pohodlne vyberú taký, ktorý im najviac vyhovuje.


Obrázek 288

Využívajte rezervačný systém naplno

Modul rezervačný systém je základom komplexného systému CLUBSPIRE a výborne vám pomôže s vedením vášho športoviska. Pokiaľ ho ale chcete využívať naplno a zefektívniť fungovanie aj ďalších častí svojho podniku, budú sa vám hodiť aj dalšie moduly.

Stále váhate? Požiadajte o ukážku rezervačného systému nezáväzne a zadarmo a sami posúďte, či sa vám oplatí

Ukážky on-line webových rezervácií CLUBSPIRE:

web_client rezervace1 rezervace1 rezervace stolni tenis