CLUBSPIRE

Softvér, ktorý šetrí peniaze a efektívne organizuje prevádzku centra.

Každý deň pomáha softvér CLUBSPIRE mnohým majiteľom a manažérom nielen športových centier efektívne obsluhovať zákazníkov. Kladie dôraz na kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť obsluhy.

Ubytovanie

Rezervace ubytovacích kapacit snadno a přehledně.

CLUBSPIRE Vám pomůže také s ubytováním Vašich hostů. Modul Ubytování zajišťuje správu rezervací jednotlivých pokojů v kterémkoli typu ubytovacího zařízení – a Vy budete mít vždy perfektní přehled o jeho vytížení.

Rezervace snadno a přehledně

Pro jednodušší vytváření rezervací na pokojích můžete přednastavit začátek (check-in) i konec (check-out) rezervace, samozřejmostí je správa denních rezervací a vedení měsíční časové osy pro rezervace ve dnech. Určitě oceníte i nastavení stavu připravenosti pokoj (např. uklizeno/neuklizeno) a přehledy Vám pro změnu poskytnou všechny potřebné informace o vytížení ubytovacího zařízení.

SmartBox SmartBox

Pozrite sa na prezentačné video CLUBSPIRE:

Dozviete sa o CLUBSPIRE všetko podstatné v 2 minútach.

Video

Ako hodnotia CLUBSPIRE naši zákazníci?

Ponúknuť kvalitné prostredie a služby pre nás bolo rovnako dôležité ako výber vhodného softvéru. CLUBSPIRE nám bol odporúčaný a ceníme si predovšetkým možnosti čerpania depozitu, ktorý zároveň slúži ako poistka proti zneužitiu online rezervácií, ktoré si naši klienti pochvaľujú rovnako ako pripravované akcie, na ktoré klientov upozorňujeme pomocou modulu eMail priamo z CLUBSPIRE. Príprava podkladov pre účtovníctvo je otázkou pár minút, ktorú predtým nikto z nás práve rád nerobil;).