Bary a krčmy

Kompletný systém pre bary a krčmy

Uľahčite si prácu so špeciálnym softvérom SMARTBAR

Prevádzka každého reštauračného zariadenia je náročná - prináša rad starostí a vyžaduje veľa času i skúseností. Ponúkame Vám preto moderného pomocníka, ktorý chod Vášho baru či krčmy výrazne uľahčí. CLUBSPIRE SMARTBAR je synonymom pre komplexné riešenie softvéru i hardvéru, ktoré zahŕňa funkcie pre riadenie skladového hospodárstva, pokladničný systém a mnoho ďalšieho.

Hovorí sa, že polovicu úspechu reštaurácie robí dobrá obsluha. So špeciálnym programom pre bary a krčmy CLUBSPIRE bude obsluha Vašich zákazníkov rýchlejšia, jednoduchšia a efektívnejšia. Vďaka prepracovanému pokladničnému systému nebude problém presunúť otvorený účet na iný stôl, rozpočítať útratu na jednotlivé osoby alebo dokonca vyhodnotiť konkrétneho čašníka za určitú smenu.

Dotykové rozhranie obrazovky intuitívne navedie obsluhu k voľbe konkrétnych položiek, čím sa vyvaruje prípadným chybám a celkovo sa skráti doba obslúženia. K dispozícii budete mať výkonné all-in-one PC so širokouhlou obrazovkou, čítačku čiarových kódov a tlačiareň účteniek.

Ak chcete, aby sa k Vám zákazníci radi vracali, rozmaznávajte ich. Ponúknite im dobitie kreditu, z ktorého budú môcť čerpať podľa aktuálnej chuti a nálady. Urobte tiež koniec zložitým telefonickým rezerváciám stolov a umožnite im vytvárať rezervácie on-line z pohodlia svojho domova - jednou z najdôležitejších súčastí systému CLUBSPIRE SMARTBAR pre bary a krčmy je totiž prepracovaný rezervačný systém.

Žiadne reštauračné zariadenie by sa nezaobišlo bez riadne vedeného skladu. SMARTBAR Vám evidenciu skladového hospodárstva veľmi uľahčí. Bude za Vás sledovať expiráciu tovaru, umožní rýchle naskladnenie výrobkov pomocou čiarových kódov a poskytne aj číselník receptúr. Už nikdy sa nestane, že by Vám nejaký tovar na sklade chýbal alebo bol po dátume spotreby.

Využite silné marketingové nástroje

So systémom SMARTBAR Vám odpadnú starosti so zložitým vyberaním vhodného systému, PC, pokladnice či čítačky čiarových kódov. To všetko budete mať na jednom mieste, prehľadne a zrozumiteľne ovládateľné. Naviac Vám poskytne silné marketingové nástroje. Získate dôležité manažérske prehľady a štatistiky, ktoré Vám pomôžu pri každodennom rozhodovaní a dlhodobom plánovaní.

Manažérske prehľady Vám uľahčia vedenie prevádzky, okrem iného tiež pomôžu zobraziť, ktorý tovar je najpredávanejší, v aké dni a hodiny chodí najviac zákazníkov alebo ktorý čašník obslúži najviac ľudí. To potom môžete zohľadniť napr. pri jeho finančnom ohodnotení.

CLUBSPIRE SMARTBAR je zložený z viacerých modulov, pričom ďalšie môžete kedykoľvek dokúpiť. Ak zavediete vo Vašom bare či krčme novú službu, rozšírite jednoducho aj tento systém, ktorý pre reštauračné zariadenia ponúka mnoho bežných i nadštandardných funkcií. O svoje uložené dáta sa nemusíte báť, sú starostlivo zálohované a strážené v našom servisnom bezpečnostnom stredisku.