Bary a krčmy

Kompletní systém pro bary a hospody

Usnadněte si práci se speciálním softwarem SMARTBAR

Provoz každého restauračního zařízení je náročný – přináší řadu starostí a vyžaduje mnoho času i zkušeností. Nabízíme Vám proto moderního pomocníka, který chod Vašeho baru či hospody výrazně usnadní. CLUBSPIRE SMARTBAR je synonymem pro komplexní řešení softwaru i hardwaru, které zahrnuje funkce pro řízení skladového hospodářství, pokladní systém a mnoho dalších.

Říká se, že polovinu úspěchu restaurace dělá dobrá obsluha. Se speciálním programem pro bary a hospody CLUBSPIRE bude obsluha Vašich zákazníků rychlejší, snazší a efektivnější. Díky propracovanému pokladnímu systému nebude problém přesunout otevřený účet na jiný stůl, rozpočítat útratu na jednotlivé osoby nebo dokonce vyhodnotit konkrétního číšníka za určitou směnu.

Dotykové rozhraní obrazovky intuitivně navede obsluhu k volbě konkrétních položek, čímž se vyvaruje případných chyb a celkově se zkrátí doba obsloužení. K dispozici budete mít výkonné all-in-one PC s širokoúhlou obrazovkou, čtečku čárových kódů a tiskárnu účtenek.

Chcete-li, aby se k Vám zákazníci rádi vraceli, hýčkejte je. Nabídněte jim dobití kreditu, ze kterého budou moci čerpat podle aktuální chuti a nálady. Udělejte také konec složitým telefonickým rezervacím stolů a umožněte jim vytvářet rezervace on-line z pohodlí svého domova – jednou z nejdůležitějších součástí systému CLUBSPIRE SMARTBAR pro bary a hospody je totiž propracovaný rezervační systém.

Žádné restaurační zařízení by se neobešlo bez řádně vedeného skladu. SMARTBAR Vám evidenci skladového hospodářstvískladového velice ulehčí. Bude za Vás sledovat exspiraci zboží, umožní rychlé naskladnění výrobků pomocí čárových kódů a poskytne i číselník receptur. Už nikdy se nestane, že by Vám nějaké zboží na skladě chybělo nebo mělo prošlé datum spotřeby.

Využijte silné marketingové nástroje

Se systémem SMARTBAR Vám odpadnou starosti se složitým vybíráním vhodného systému, PC, pokladny či čtečky čárových kódů. To vše budete mít na jednom místě, přehledně a srozumitelně ovladatelné. Navíc Vám poskytne silné marketingové nástroje. Získáte důležité manažerské přehledy a statistiky, které Vám pomohou při každodenním rozhodování i dlouhodobém plánování.

Manažerské přehledy Vám usnadní vedení provozu, mj. pomohou zobrazit, které zboží je nejprodávanější, v jaké dny a hodiny chodí nejvíce zákazníků nebo který číšník obslouží nejvíce lidí. To potom můžete zohlednit např. při jeho finančním ohodnocení.

CLUBSPIRE SMARTBAR je složen z více modulů, přičemž další můžete kdykoliv dokoupit. Zavedete-li ve Vašem baru či hospodě novou službu, rozšiřte jednoduše i tento systém, který pro restaurační zařízení nabízí mnoho běžných i nadstandardních funkcí. O svá uložená data se nemusíte bát, jsou pečlivě zálohována a střežena v našem servisním bezpečnostním středisku.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám: