CLUBSPIRE

Softvér, ktorý šetrí peniaze a efektívne organizuje prevádzku centra.

Každý deň pomáha softvér CLUBSPIRE mnohým majiteľom a manažérom nielen športových centier efektívne obsluhovať zákazníkov. Kladie dôraz na kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť obsluhy.

Čajovne a vinárne

Ideálne riešenie pre všetky čajovne a vinárne

Všetko potrebné na jednom mieste

Hľadáte spôsob, ako zefektívniť prevádzku Vašej čajovne alebo vinárne? Vyskúšajte chytrého a moderného pomocníka - CLUBSPIRE SMARTBAR, ktorý ponúka bežné aj nadštandardné funkcie pre reštauračné zariadenia. Vďaka nemu bude obsluha rýchlejšia, Vaši hostia spokojnejší a radi sa k Vám budú vracať.

Dôležitou súčasťou riešenia CLUBSPIRE pre čajovne a vinárne je popri softvéru i hardware - výkonný all-in-one PC s dotykovou obrazovkou, ktorý obsluhu intuitívne navedie k evidencii jednotlivých položiek. Pokladničný systém je tak prepracovaný, že ak sa rozhodne Váš zákazník presadnúť k inému stolu, nebude problém presunúť s ním aj jeho účet.

Možnosť zarezervovať si stôl prostredníctvom internetu je v dnešnej dobe takmer samozrejmosťou. Ponúknite to zákazníkom aj Vy vo svojej čajovni či vinárni - vyskúšajte efektívny rezervačný systém. Súčasne tým uľahčíte prácu obsluhe, ktorá sa už nebude musieť zdržovať zdĺhavými telefonickými hovormi ohľadom rezervácií.

Využite účinné marketingové nástroje

Súčasťou CLUBSPIRE SMARTBAR sú aj praktické a efektívne marketingové nástroje. Jednoducho graficky znázornené manažérske prehľady a štatistiky nájdu "hluché miesta", kedy váš podnik navštevuje najmenej ľudí, určí najpredávanejší tovar, alebo vyberie klienta s najväčšou útratou. Dokonca Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o finančných odmenách zamestnancov - zobrazia napríklad, ktorý čašník obslúži najviac zákazníkov.

CLUBSPIRE je modulárny systém - ak rozšírite sortiment ponúkaných služieb alebo tovarov, nie je problém prikúpiť ďalší modul s novými funkciami. Systém si tak môžete úplne personalizovať. Všetky Vaše dáta budú navyše pravidelne zálohované v našom zabezpečenom servisnom stredisku.

Dajte nám o sebe vedieť, poradíme Vám:

SmartBox SmartBox

Pozrite sa na prezentačné video CLUBSPIRE:

Dozviete sa o CLUBSPIRE všetko podstatné v 2 minútach.

Video

Ako hodnotia CLUBSPIRE naši zákazníci?

Ponúknuť kvalitné prostredie a služby pre nás bolo rovnako dôležité ako výber vhodného softvéru. CLUBSPIRE nám bol odporúčaný a ceníme si predovšetkým možnosti čerpania depozitu, ktorý zároveň slúži ako poistka proti zneužitiu online rezervácií, ktoré si naši klienti pochvaľujú rovnako ako pripravované akcie, na ktoré klientov upozorňujeme pomocou modulu eMail priamo z CLUBSPIRE. Príprava podkladov pre účtovníctvo je otázkou pár minút, ktorú predtým nikto z nás práve rád nerobil;).