Čajovne a vinárne

Ideálne riešenie pre všetky čajovne a vinárne

Všetko potrebné na jednom mieste

Hľadáte spôsob, ako zefektívniť prevádzku Vašej čajovne alebo vinárne? Vyskúšajte chytrého a moderného pomocníka - CLUBSPIRE SMARTBAR, ktorý ponúka bežné aj nadštandardné funkcie pre reštauračné zariadenia. Vďaka nemu bude obsluha rýchlejšia, Vaši hostia spokojnejší a radi sa k Vám budú vracať.

Dôležitou súčasťou riešenia CLUBSPIRE pre čajovne a vinárne je popri softvéru i hardware - výkonný all-in-one PC s dotykovou obrazovkou, ktorý obsluhu intuitívne navedie k evidencii jednotlivých položiek. Pokladničný systém je tak prepracovaný, že ak sa rozhodne Váš zákazník presadnúť k inému stolu, nebude problém presunúť s ním aj jeho účet.

Možnosť zarezervovať si stôl prostredníctvom internetu je v dnešnej dobe takmer samozrejmosťou. Ponúknite to zákazníkom aj Vy vo svojej čajovni či vinárni - vyskúšajte efektívny rezervačný systém. Súčasne tým uľahčíte prácu obsluhe, ktorá sa už nebude musieť zdržovať zdĺhavými telefonickými hovormi ohľadom rezervácií.

Využite účinné marketingové nástroje

Súčasťou CLUBSPIRE SMARTBAR sú aj praktické a efektívne marketingové nástroje. Jednoducho graficky znázornené manažérske prehľady a štatistiky nájdu "hluché miesta", kedy váš podnik navštevuje najmenej ľudí, určí najpredávanejší tovar, alebo vyberie klienta s najväčšou útratou. Dokonca Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o finančných odmenách zamestnancov - zobrazia napríklad, ktorý čašník obslúži najviac zákazníkov.

CLUBSPIRE je modulárny systém - ak rozšírite sortiment ponúkaných služieb alebo tovarov, nie je problém prikúpiť ďalší modul s novými funkciami. Systém si tak môžete úplne personalizovať. Všetky Vaše dáta budú navyše pravidelne zálohované v našom zabezpečenom servisnom stredisku.