Masážne salóny

Praktický systém pro masážní salony

Systém CLUBSPIRE šetří Vaše náklady

Nezbývá Vám čas na podrobnou evidenci rezervací či aktivní komunikaci se zákazníky? Nabízíme Vám CLUBSPIRE, moderní modulární systém pro masážní salony, který to vyřeší za Vás. Ušetříte svůj drahocenný čas a odpadnou Vám zbytečné starosti.

Provozovatel každého masážního salonu velmi ocení rezervační systém, který vždy poskytne podrobný přehled o rezervacích a Vašim zákazníkům umožní vytvářet rezervace on-line z pohodlí jejich domovů. Můžete ho dokonce nastavit tak, aby ke každé masáži přičetl ochrannou lhůtu potřebnou na úklid lehátka a přichystání se na dalšího zákazníka.

Pokud se často stává, že Vaši zákazníci na své rezervace zapomínají, zaveďte stornopoplatky, které je přimějí chovat se zodpovědněji a Vám nahradí ušlou tržbu. Rezervaci jim můžete zavčas připomenout automaticky generovanou SMS nebo emailem.

Modulární software CLUBSPIRE pro masážní salony je velmi flexibilní. Můžete v něm pohodlně vytvořit balíček na sebe navazujících masáží, nebo třeba plán několika po sobě jdoucích procedur. Vašim zákazníkům se už nestane, aby po masáži lávovými kameny museli dlouho čekat na saunu nebo koupel.

Využijte naplno potenciál marketingových nástrojů

Systém CLUBSPIRE Vám nabízí velice silné a účinné marketingové nástroje. Přehledně graficky znázorněné manažerské přehledy a statistiky Vám usnadní rozhodování při každodenním provozu salonu i dlouhodobém strategickém plánování. Zajímavé vouchery či cenově výhodné permanentky Vám pomohou posílit řady stálé klientely a komunikaci s nimi Vám usnadní automaticky generované SMS či e-maily.

Jednotlivé marketingové nástroje na sebe logicky navazují. Když objevíte v manažerském přehledu méně exponované časy Vašeho masážního salonu, zaplňte je pomocí voucherů nebo permanentek. Vouchery využívejte jako jednorázově omezenou nabídku pro přilákání nových zákazníků, např. v podobě 15minutové masáže zdarma ve všední dny od 14 do 16 hodin. Stávající zákazníci uvítají permanentky za výhodné ceny (např. po 5 procedurách sleva 25% na masáž obličeje a dekoltu).

O zajímavých akcích, slevách nebo výhodných nabídkách informujte klienty automaticky nastavenou SMS nebo emailovou poštou. Určitě je potěší také přání k narozeninám nebo Vánocům.

Statistiky jsou užitečné také pro personální záležitosti. Poskytnou Vám přehled o vytíženosti konkrétních masérů, což můžete zohlednit při jejich finančním ohodnocení.

CLUBSPIRE je modulární systém, který můžete postupně rozšiřovat a přizpůsobovat Vašim potřebám. O jeho spolehlivý provoz a pravidelné zálohování Vašich dat se postará naše zabezpečené servisní centrum.